Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Kojící polštář ZLATÍČKO - Nejúžasnější a nejpohodlnější kojící polštář v naší kolekci - polstare-kojici-polstar-zlaticko-dite-tatinek-02.jpg
Kojící polštář ZLATÍČKO - Nejúžasnější a nejpohodlnější kojící polštář v naší kolekci - polstare kojici polstar zlaticko maminka dite 01Kojící polštář ZLATÍČKO - Nejúžasnější a nejpohodlnější kojící polštář v naší kolekci - polstare kojici polstar zlaticko maminka dite 02Kojící polštář ZLATÍČKO - Nejúžasnější a nejpohodlnější kojící polštář v naší kolekci - polstare kojici polstar zlaticko maminka dite tatinek rodina 01Kojící polštář ZLATÍČKO - Nejúžasnější a nejpohodlnější kojící polštář v naší kolekci - polstare kojici polstar zlaticko 07Kojící polštář ZLATÍČKO - Nejúžasnější a nejpohodlnější kojící polštář v naší kolekci - polstare kojici polstar zlaticko 22

Kojící polštář ZLATÍČKO

Novinka

Nejúžasnější a nejpohodlnější kojící polštář v naší kolekci. Doslova a do písmene – tak se bude Vaše miminko cítit v Zlatíčku, polštáři, který mu zajistí dokonalou pohodu a bezpečí.

1 690 Kč

1 390 KčKojící polštář ZLATÍČKO je jedinečný svou cíleně zaměřenou konstrukcí a absolutním pohodlím

jak děťátka, tak maminky či tatínka, který se díky němu zbaví obav z „nebezpečné“ manipulace s miminkem.

Vyniká úžasnou praktičností, jednoduše je stvořen pro hladké, bezproblémové, pohodlné a harmonické kojení a krmení.

Při jeho vývoji včetně inovovaného řešení polštáře byly brány do úvahy veškeré aspekty kojení a krmení – bezpečnost, příjemnost, pocit láskyplného kontaktu s maminkou či tatínkem, hygieničnost, zdravá poloha miminka i jeho rodiče.

Každá maminka chce pro své děťátko to nejlepší, a kojící polštář ZLATÍČKO tento požadavek naplňuje do posledního písmene

Další využití kojícího polštáře ZLATÍČKO najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Kojící polštář ZLATÍČKO - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

Rozměry: 65 x 35 x 18/30 cm

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgKojící polštář ZLATÍČKO  je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

polstare-kojici-polstar-vypln.jpg

Polštáře lze prát až do teploty 95°C.
Praní při vysoký teplotách účinně zničí veškeré škodlivé alergeny a zaručí dokonalou čistotu

Snímatelný potah polštáře ZLATÍČKO  je vyroben z heboučkého mako saténu

Složení: 100% Bavlna

kojici-polstare-mako-saten.jpg

Potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.Podrobný popis kojícího poštáře ZLATÍČKO

Kojící polštář Zlatíčko je nekompromisně prověřen praxí. Koneckonců vymyslela jej – jako již poněkolikáté – nespokojená maminka, která toužila po vyšším pohodlí pro sebe i své miminko během občas svízelného procesu kojení a krmení. A nejenom to. Před zahájením masové výroby pro spotřebitele prošel stovkami testů s maminkami, které se nám následně svěřily se svými osobními pocity, s lékaři a odborníky ve zdravotnictví a také bezpečnostními testy.

Ergonomicky tvarovaný polštář se vyznačuje unikátní konstrukcí, která proces kojení a krmení výrazně zjednoduší, ale především pomůže jak miminku, tak mamince zaujmout co nejpříjemnější, nejméně namáhavou a nejpřirozenější polohu. Tu můžete přizpůsobovat děťátku, jeho momentální náladě či situaci během denního i nočního kojení, takže miminko je vždy spokojené a v pohodě, což proces kojení či krmení výrazně ulehčí a zjednoduší. Polštář zlatíčko je výjimečný díky odnímatelnému, překlápěcímu polštářku, který lze nastavit pro pravý či levý prs – později, při krmení, pro pravou či levou ruku. Polštář Zlatíčko je však neméně důležitý také pro maminku, protože zmirňuje nápor na její záda a ruce a umožňuje jí setrvat během krmení v přirozené poloze. Kojení a krmení je pro ni pohodlnější, v případě živějších miminek bezpečnější, a zároveň mamince umožňuje zachovávat ideální oční kontakt s děťátkem, vyvolávající u něj pocit bezpečí a bezprostředního tělesného kontaktu. V Zlatíčku bude vaše miminko jednoduše hýčkáno pocitem jemnosti, teploučka, pohodlí a bezpečí. Neméně důležitý je i psychologický pocit maminky – a ještě častěji méně zkušeného a o to neklidnějšího tatínka – z bezpečí děťátka. A to vše bez toho, abyste museli setrvávat v dlouhodobě nakloněné poloze.

Výplň polštáře je vyrobena z vysoce kvalitního dutého vlákna, které zajišťuje natolik důležitou oporu děťátku i mamince či pomáhajícímu tatínkovi, a zároveň je velmi příjemná, měkká a jemná, dokonale se přizpůsobí tělíčku miminka a poskytne mu příjemný pocit objetí. Důležité rovněž je, že na rozdíl od srovnatelných produktů námi použité duté vlákno se nedeformuje a po celou dobu životnosti neztrácí své vlastnosti. Dalším významným benefitem je fakt, že duté vlákno se dá z polštáře odebírat či naopak přidávat podle potřeb maminky či krmícího tatínka.

Nezanedbatelná je také další praktická vlastnost polštáře – jeho hygieničnost při jakékoli „nehodě“ během krmení. Hypoalergenní potah Zlatíčka bez jakéhokoli škodlivého potisku je lehce omývatelný a udržovatelný jakýmkoli vlhčeným ubrouskem či mokrou žínkou. V případě potřeby jej jednoduše sejmete a velmi lehce vyčistíte, popřípadě vyperete při teplotě 30-60oC, což zaručuje jeho vysokou hygieničnost, nezbytnou pro zdravý vývoj miminka v prvních měsících jeho života. Materiál polštáře je potvrzen certifikací pro použití v porodnicích, nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních, a tudíž je bezvýhradně bezpečný i pro domácí použití.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána