Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Cestování aneb spánek mimo vlastní postel

Cestování aneb spánek mimo vlastní postel

Lidé, kteří rádi cestují, musí cestovat kvůli práci nebo z jiného důvodu, moc dobře vědí, že část jejich cestovního itineráře zahrnuje, že nebudou spát v pohodlné posteli s bílým povlečením a polštáři, ale na sedačkách na letišti, ve vlaku, v autě nebo v jiném dopravním prostředku. Pro kohokoli to skutečně může být překážka, zejména pokud se musíte vyrovnávat s poruchami spánku nebo fyzickými problémy, ale někdy je to z jakéhokoli důvodu, který nemůžete ovlivnit, téměř nevyhnutelné. Proto je lepší být připraven se vyrovnat se situací co nejlépe. 

Co mohu udělat, abych měl trochu pořádného spánku kdekoli ?

Dr.Sleeper a Eliška Bučková doporučují

Vždy mějte plán: Letiště, vlaková nebo autobusová nádraží skutečně nejsou pro spící osoby přívětivá, ačkoli není pravděpodobné, že by vás z nich vyhodili, zejména z letišť, kde mají cestující často problémy s návazností letů. Přesto k vám budou chodit a ptát se, proč nespíte v hotelu jako kdokoli jiný. 

Zrušení letu nebo spoje: Může se jednat o nepříjemnou ztrátu času, ale s tím nikdo nic nezmůže. Proto je lepší udělat si v kufru trochu místa pro potřeby na spaní v cestovní stanici.

Doporučujeme přibalit: balenou vodu, ucpávky do uší, stínítka na oči, knihy (časopisy nebo cokoli na čtení), hudbu (mp3 přehrávač, walkman, iPod nebo jakýkoli přehrávač hudby), toaletní papír (kapesníčky, ručníky nebo cokoli na čištění), cestovní přikrývku a cestovní polštář.

Cestovní problémy: Pokud je „jejich“ chybou, že musíte zůstat na letišti nebo na autobusovém nebo vlakovém nádraží, pak máte právo požádat o pobyt v jejich salonku (kde mají nejhezčí ubytování).

Noste pohodlné oblečení: Máte-li před sebou dlouhou cestu a chcete-li přijet do cílové destinace v nejlepší kondici, oblečte si vrstvy prodyšného oblečení, které můžete bez problémů vysvlékat nebo oblékat (počasí je vždy nepředvídatelné a toalety jsou někdy plné). 

Něco pohodlného na sezení nebo odpočinek: Pro překrytí nepohodlných židlí na letišti, autobusovém nebo vlakovém nádraží je vhodný spacák nebo nafukovací matrace, ačkoli mohou být v očích kontrolorů podezřelé. Jinak postačí i přikrývka a polštář, které jsou mnohem diskrétnější.

TIP:

Z polštářů, které si můžete vzít s sebou, máte možnost si vybrat ze dvou paměťových pěnových cestovních polštářů: klínového polštáře a krčního cestovního polštáře.

Klínový polštář je paměťová pěnová šikmina, kterou lze použít ve vzpřímené poloze pod zády pro odpočinek a čtení, nebo ve vodorovné poloze pro protažení nohou: je vynikající proti poruchám z důvodu posunu časového pásma a křečím.

Cestovní krční polštář Medical Comfort Sleep Mini je vynikající společník do letadla, autobusu nebo vlaku, takže můžete mít svou hlavu a krk srovnané, čímž předejdete námaze nebo zranění způsobenému tím, že na svém sedadle uvolněně usnete nebo usnete s bradou tlačící na hrudník.

Exkluzivní náplň z paměťové pěny umožňuje jejich stlačení, čímž si udržují svůj tvar a objem nezměněn ani poté, co je vytáhnete z kufru nebo tašky, a jsou i lehké pro snadné přenášení.

Příliš neočekávejte, že na letišti, v autobuse nebo ve vlaku dostanete polštář. Mnohé přepravní společnosti již tuto službu svým cestujícím nenabízejí zejména kvůli velkému množství „nevrácených polštářů“. Proto se doporučuje vzít si vlastní a zabránit tak špatnému spaní na míle vzdálenému pohodlí pěkné sladké postele.

Produkty Medical Comfort pro zdravý spánekOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána