Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 

Matrace

matrace-medical-comfort.jpg

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Materasso Matrace Antibacterial Nightfly - matrace-antibacterial-nightfly-materasso.jpg

Akční

Materasso Matrace Antibacterial Nightfly

Příjemně tvrdá antibakteriální matrace, kde její vrchní a spodní stranu tvoří desky z antibakteriální Švýcarské pěny Sanitized, která chrání před houbami a plísněmi a nepříjemným zápachem.

Skladem

Vaše cena6 050 Kč

Prohlédnout
Materasso Matrace Spinalis Visco - matrace-spinalis-visco-materasso.jpg

Akční

Materasso Matrace Spinalis Visco

Matrace pro dokonalou podporu páteře a zádových svalů. Jádro matrace je vyprofilováno pro ideální podporu lidské páteře. Speciální tvar se dokáže přizpůsobit individuálním proporcím těla.

Skladem

Vaše cena9 450 Kč

Prohlédnout
Materasso Matrace Wellnes Visco - matrace-wellnes-visco-materasso.jpg

Akční

Materasso Matrace Wellnes Visco

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a také zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení.

Skladem

Vaše cena5 750 Kč

Prohlédnout
Matrace SWISS Relax Materasso - matrace-swiss-relax-materasso.jpg

Matrace SWISS Relax Materasso

Sendvičová středně tuhá partnerská matrace se švýcarskou pěnou EvoPureHRC, která je vysoce elastická s revoluční stálostí všech parametrů při změnách teploty a vlhkosti. Profil jádra je přizpůsoben lidské páteři a dokonale ji podpírá a kopíruje

Skladem

Vaše cena7 740 Kč

Prohlédnout
Materasso matrace Premier Fix Vakuo 1+1 ZDARMA - matrace-premier-fix-vakuo-materasso.jpg

Akční

Materasso matrace Premier Fix Vakuo 1+1 ZDARMA

20 cm vysoká sendvičová partnerská matrace. Vrchní strana studená HR pěna s antidekubitním průřezem šetrným k zádům a s maximálním odvětráním a spodní strana nopkovaná 5-ti zónová komfortní pěna Eliocell.

Skladem

Vaše cena7 400 Kč

Prohlédnout
Materasso matrace Antibacterial Wave - matrace-antibacterial-wave-materasso.jpg

Akční

Materasso matrace Antibacterial Wave

Tužší matrace z antibakteriélních pěn Ultrafresh® a Senitized® se sedmi zónami tuhostí. Vrchní a spodní stranu tvoří pěna Ultrafresh® s antibakteríální a antimykotickou ochranou.

Skladem

Vaše cena5 899 Kč

Prohlédnout
Matrace Spinalis Visco 1+1 Materasso - matrace-nove---3.jpg

Matrace Spinalis Visco 1+1 Materasso

Měkčí typ matrace pro dokonalou podporu páteře a zádových svalů. Vhodná pro komfortní spánek i při problémech s páteří. + Polštář Anatomic 500 ZDARMA!

Skladem

Vaše cena9 450 Kč

Prohlédnout
Ortopedická Matrace Materasso Spinalis Ortopedic - matrace-nove---2.jpg

Bestseller

Ortopedická Matrace Materasso Spinalis Ortopedic

Ortopedická matrace Materasso Spinalis Ortopedic je matrací pro dokonalou podporu páteře a zádových svalů. Jádro této speciální ortopedické matrace je vyprofilováno do tvaru lidské páteře. Hlavní výhodou matrace je tedy její tvar, který se dokáže přizpůsobit individuálním proporcím každého lidského těla.

Skladem

Vaše cena5 579 Kč

Prohlédnout




Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána