Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Dukanova dieta : Je možné díky ní vůbec zhubnout?

Dukanova dieta : Je možné díky ní vůbec zhubnout?


Na světě existuje nespočet hubnoucích metod, které vám zaručí postavu dle představ a přání. Otázkou však zůstává , jak dlouho potrvá než vás dožene obávaný JOJO – Efekt, jež velmi úzce souvisí s téměř každou jednostrannou dietu, ta však nemá se zdravým hubnutím opravdu nic společného.


Dukanova dieta: Kde se vlastně vzala?


Dukanova dieta jídelníček aneb princip hubnoucího poselství.Dukanova dieta je světovým fenomén, který všechny příznivce uchvátil před několika lety tím, že je naprosto funkční. Světlo světa spatřila ve Francii a do dnešní podoby je sestavil, promyslel a jídelníček naplánoval špičkový lékař Pierre Dukan. Všechny své poznatky shrnul ve svých knihách s názvem titulu Neumím zhubnout. 

Spousta celebrit Holywoodu na Dukanova dieta recepty sází na zvýšený příjem bílkovin ze stravy. 

Dukanova dieta jídelníček aneb princip hubnoucího poselství

Dukanova dieta sníží příjem cukru, jež je vysoce kalorický

Dukanova dieta recepty neuznává nijak významně příjem cukrů, protože bílkoviny jsou ty, které nás zasytí, čímž sníží hladinu cukrvu v krvi. Svým posláním tak trochu připomíná Dash dietu, ta pracuje výhradně s bílkovinnými složkami a sacharidy stopuje v největším míře v první fázi. Vysoký nárůst cukru v krvi je pro organismus nebezpečný (viz. www.wikipedia.cz), usazuje se v podobě tuku a podle odborníků prý cukry ničí srdce daleko víc než tuky. 


Dukanova dieta zkušenosti: Oblíbili si ji ve Velké Británii, Polsku, USA a bezpochyby v rodné Francii.Dukanova dieta zkušenosti: Oblíbili si ji ve Velké Británii, Polsku, USA a bezpochyby v rodné Francii


Dukanova dieta není oblíbená pouze z důvodu dočasného hubnutí, ale především pro dlouhodobé udržení váhy bez JOJO –Efektu. Dukanova dieta jídelníček je sestavena tak, aby vaše tělo nebylo týráno pocitem hladu a příjem potravin byl v kalorické normě.


Hledáte: Hledat na seznam.cz Dukanova dietaseznam.cz; Dukanova dieta jídelníčekgoogle.cz; Dukanova dieta receptyseznam.cz; Dukanova dieta zkušenostigoogle.cz ; Dukanova dieta atlas.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána