Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Dukanova dieta jídelníček je opravdu tak revoluční, jak se zdá?

Dukanova dieta jídelníček je opravdu tak revoluční, jak se zdá?


Dukanova dieta spatřila světlo světa ve Francii a vzniknout ji dal francouzský lékař Pierre Dukan, který se svojí teorií pomohl tisícům lidem z celého světa zhubnout. Dukanova dieta se zaměřuje na bílkovinnou stravu, která vám do života přinese spoustu výhod pro vás a vaše zdraví.


Dukanova dieta ve znamení báječných výhod díky bílkovinám


 Dukanova dieta ve znamení báječných výhod díky bílkovinám.Dukanova dieta se opírá o konzumaci bílkovin. Tímto faktem budou zřejmě potěšeni muži, protože ti maso milují. Ženy jsou zvyklé na diety, kde se strávník zaměřuje na zeleninu, ovoce, obiloviny a jiné ovesné kaše s ovocem. Tady však zelenina nemá až tak významnou roli, jak je tomu u jiných hubnoucích variant.

Dukanova dieta jídelníček: Jaké maso do něj zapojit? 

Rozhodněte se pro maso krůtí, které obsahuje o mnohem méně cholesterolu než oblíbené kuřecí. Zapomenout musíte na vepřové a především  ty kousky s obsahem tučných a masných částí.

Dukanova dieta miluje preferuje ryby, pozor však na úpravou pomocí smažení. Dukanova dieta recepty volají po dušením, vařením v páře a grilováním. Ale také losos na teflonové panvi s kapkou oleje, trochou másla a bylinek pro zvýraznění chuti, je naprosto fenomenální. Losos je sice považován za tučnější rybu, ale vězte, že rybí tuk je zdrojem a cestou ke zdraví. Dukanova dieta jídelníček volí pstruha, štiku, tresku, výše zmíněného lososa a  makrelu ( o uzené však nemůže být řeč).

Dukanova dieta: Co je dobré vědět o rybách a jejich úpravě? 

Pokud si budete moci vybrat, vždy preferujte ryby, které nejsou chované na rybích farmách. Ty totiž obsahují škodlivé látky, nejsou krmené planktonem a dalšími menším rybkami, ale průmyslově upraveným krmivem.

Dukanova dieta zkušenosti a cenné informace pro vás:

Dukanova dieta: Ujíždíte na sladkostech a den bez čokolády nebo jiné cukrovinky si neumíte ani představit?Buďte  v pohodě a hubněte v klidu a  v duševní pohodě. Myslíte si, že to není možné? Dukanova dieta jídelníček a dukanova dieta recepty výše uvedené přímo garantuje, protože pocit hladu vás nezastihne, právě naopak. Bílkoviny v dukanově jídelníčku vás nenechají napospas hladu ani náhodou.


Dukanova dieta aneb báječná zpráva


Ujíždíte na sladkostech a den bez čokolády nebo jiné cukrovinky si neumíte ani představit? Dukanova dieta vás této závislosti nekompromisně zbaví, protože zasycení formou bílkovin vám nedá prostor pro sladké zhřešení.


Hledáte: Hledat na atlas.cz; Dukanova dietaatlas.cz; Dukanova dieta jídelníčekatlas.cz; Dukanova dieta receptyatlas.cz; Dukanova dieta zkušenosti atlas.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána