Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Dukanova dieta: Nepiji pravidelně mohu i tak zhubnout?

Dukanova dieta: Nepiji pravidelně mohu i tak zhubnout?


Každý den bychom měli tělo zavlažit dostatkem tekutin, a to mnohem dříve než v okamžiku, kdy už pociťujeme žízeň.  Tekutiny jsou důležité vždy, nezáleží na tom, zda držíte dietu nebo  se stravuje normálně bez omezování. Je to právě voda, která dovede živiny k potřebnému místu.


Dukanova dieta jídelníček aneb co bychom si počali bez vody?

Dukanova dieta jídelníček aneb co bychom si počali bez vody?

Dukanova dieta zkušenosti: Jak se donutit k pití?

Naše tělo tvoří z velké části voda, která trasnportuje živiny ke všem důležitým orgánům. Její nedostatek vás zastihne úpornou bolestí hlavy, zácpou a silnou únavou. V případě, že pociťujete žízeň je to poslední varování, které se obejde bez bolesti hlavy. Ihned tělo zavlažte nejlépe pomoci čisté neperlivé vody bez přítomnosti perlivých bublinek. 

Dukanova dieta: Kolik denně vypijete tekutin.

Dukanova dieta jídelníček by měl být složen tak, aby pokrmy byly plné bílkovin a spolu s dostatek tekutin vyživovaly tělo. Schválně se zamyslete, kolik vhodné tekutiny do těla denně dostanete? Do tohoto výpočtu však nezahrnujte kávu, černý čaj, alkohol,  energetické drinky a koktejly na bázi panáků. Pokud jste se dopočítali k žalostnému číslu, změňte svůj zlozvyk a pořádně se napijte na vaše zdraví. 

Dukanova dieta zkušenosti: Jak začít pít, skvělý návod!

Průměrně bychom měli vypít alespoň 2 litry vody. Zdá se vám to jako nemožné? Ale vůbec ne, ze začátku si budete muset pití naplánovat. Pokud jste doma naplňte si sklenici vodou a mějte ji na očích, náhle na ni prostě budete mít chuť a vaše tělo nebude ochuzeno o potřebnou hydrataci. Začněte postupně, dávky pomalu navyšujte a pamatujte, že nemusíte vypít celou skleničku na jeden zátah.


Dukanova dieta aneb co pijeme?

Základem je čistá voda bez všech nadbytečných přísad -. cukr, barviva, bublinky, éčka a další. Pokud si dáte poctivého turka, počítejte s tím, že vás odvodní, navyšte přísun vody. Skvělé jsou bylinkové čaje, ovocné a zeleninové šťávy. Smoothie jsou velmi populární a jsou pro zdraví trefou do černého.


Hledáte: Hledat na google.cz; Dukanova dietagoogle.cz ; Dukanova dieta jídelníček google.cz; Dukanova dieta receptygoogle.cz; Dukanova dieta zkušenostigoogle.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána