Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Dukanova dieta jídelníček v průběhu druhé fáze: Může vůbec dobře chutnat?

Dukanova dieta jídelníček v průběhu druhé fáze: Může vůbec dobře chutnat?


Dukanova dieta si podmanila tisíce lidí, a to  kvůli naprosté účinnosti, která je opravdu bez komentářů. U nás v Česku není až tak známá, ale i tak u nás najdeme  spokojené uživatele dukanovy diety. Zajímá vás, jak vypadá dukanova dieta recepty ve své druhé fázi? Proto čtěte dále!


Dukanova dieta recepty: Nyní můžete zapojit také zeleninu spolu s bílkovinami


První útočná fáze je za námi a nyní se můžete po hlavě pustit do druhé,  jež vám umožní i další pokrmy ala dukanova dieta recepty. Právě teď můžete jíst nejen bílkoviny, které jsme si uvedli v první startovací fázi, ale také zeleninu. Ptáte se kterou? Odpoví vám v odstavci níže.

Co je zakázané?

Pro vysoký podíl sacharidů si budete muset odpustit sóju, jež je sice bohatá na bíkoviny, ale bohužel i na hladinu sacharidu. To stejné platí i o obilovinách a ceréálií. Sójové mléka, omáčky a jogurty musí pryč.

Zelenina versus dukanova dieta jídelníčekDukanova dieta vám v druhé fází vylepší stravu, pokud si nebudete s dietou jisti, vyzkoušejte zadat do vyhledávače dukanova dieta zkušenosti a poraďte se s dalšími strávníky podle dukanovy diety.


Zelenina versus dukanova dieta jídelníček


Obohaťte jídelní repertoár také o zeleninu a vařte báječné a nové alternativy. Doporučují se : rajčata, okurky, ředkvičky, kapusta, cherry rajčátka, houby, bílá kapusta, zelí, špenát, cuketa, baklažán, paprika, , zelené fazolky, cibule, květák, celer, fenykl, dýně hokaido, brokolice, chřest, kedlubna. 

Dukanova dieta a zakázané potraviny

Dukanova dieta a zakázané potraviny.Neměli byste zapomenout na fakt, že brambory, hrách, rýži, čočku, fazole, boby, hrášek a kukuřice jsou pro vás tabu, proto je do dukanovy diety v žádném případě nezapojujte. Výsledný efekt by nebyl takový, jaký byste si přáli. 


Hledáte: Hledat na seznam.cz Dukanova dietaseznam.cz ; Dukanova dieta atlas.cz ; Dukanova dieta jídelníčekseznam.cz; Dukanova dieta zkušenosti seznam.cz; Dukanova dieta receptygoogle.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána