Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Matrace PolarGel visco T3 Materasso - matrace-nove---6.jpg

Matrace PolarGel visco T3 Materasso

Vyprodáno

Matrace PolarGel visco T3 Materasso

5 950 Kč

5 950 Kč

11 650 Kč

12 850 Kč

15 050 KčMatrace PolarGel visco Materasso - AKCE 1+1

Anatomic 500 ZDARMA!!!!

matrace-nove---6.jpg

gel-1.jpgAbsolutní novinka mezi matracemi Materasso. Jádro matrace poskytuje výborné ortopedické vlastnosti. Horní část je tvořena vysoce elastickou a maximálně komfortní chladivou pěnou PolarGel. Při použití jako vrchní vrstva jádra matrace zajistí tato pěna neopakovatelný pocit svěžesti. Jedná se o zcela netoxickou pěnu bez jakýchkoliv nestálých těkavých substancí. Je obzvlášť vhodná pro použití v kombinaci s viscoelastickou „línou“ pěnou, kde úplně eliminuje její hřejivost.

Záruka na matraci 5 let!!!

Druhá část je osazena deskou líné pěny o vysoké hmotnosti umožňující odlehčení váhy těla. Třetí a nosná monolitická deska z pěny NightFly tvoří pevný ergonomický základ matrace.Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím. Spánek na matraci s pěnou PolarGel bude jedinečnou osvěžující relaxací.

Potah BAMBOO

Potah matrace je ušit  z přírodního bambusového vlákna, bavlny a polyesteru s atraktivním designem. Tento nový materiál je šetrný vůči životnímu prostředí a má vlastnosti, které jsou optimální pro využití v matracích. Je hedvábně měkký a příjemný na dotek. BAMBOO přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Středně prošívaný, výplň 100% duté polyesterové vlákno 300g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C. .

GREENTEX

Skutečná revoluce v ochraně matrace před alergeny oceněná mezinárodní odbornou komisí na prestižním veletrhu INTERZUM. GREENTEX je čistě přírodní úpravou látky přátelskými probiotiky, které zbavují látku alergenů; pohlcují vlhkost čímž zabraňují vzniku plísní; spotřebovávají potravu roztočům a bakteriím, tím efektivně eliminují jejich výskyt; odstraňují případný nežádoucí zápach. K aktivaci probiotik dochází vždy, když se do látky dostanou živiny (úlomky kůže, pot atd.). Laboratorními testy renomovaných institucí bylo prokázáno, že tato probiotická úprava dokáže látku dlouhodobě udržet bez alergenů. Látka GREENTEX je přímo předurčena pro všechny skupiny alergiků a astmatiků.Prošívaný potah , výplň 100% duté polyesterové vlákno 200g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace.Je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C.

  • ortopedická zátěž je do120kg
  • výška matrace je 19 cm u všech rozměrů
  • lze použít na všechny lamelové rošty

bamboo-1-1.jpgpingui-1.jpgnightflly-1.jpgzarukla-1.jpg


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána