Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Matrace Premier wave Materasso - matrace-nove---8.jpg

Matrace Premier wave Materasso

Vyprodáno

Matrace Premier wave Materasso

6 260 Kč

6 260 Kč

11 680 Kč

12 510 Kč

14 590 KčLuxusní matrace Premier wave Materasso + Anatomic 500  ZDARMA !!!

matrace-nove---8.jpg

Velice kvalitní sendvičová matrace z HR studené pěny s antidekubitním průřezem a vyztuženým jádrem s odvětrávacími kanálky je pro Vás ideální volbou. Matrace je sedmi zónová s antidekubitním průřezem, který se běžně používá pro matrace v nemocnicích, přivádí pod tělo vzduch, čímž tělo lépe při pocení osychá a zamezuje vzniku proleženin. Jemný čtvercový průřez přesně kopíruje páteř a stejnoměrně ji podpírá. Ve středu jádra jsou odvětrávací kanálky, které zajišťují ideální odvětrání matrace.
Záruka já jádro matrace jsou 4 roky.

8.jpgPotah AEGIS

Revoluční technologie, zaručující aktivní svěžest a hygienu textilií. Tato technologie je založena na fixaci nemigračních, trvalých, aktivních částic na vláknech textilie. Když se mikroorganismy dostanou do styku s částicemi AEGIS, je jejich buněčná membrána propíchnuta a tím jsou zahubeny. Tímto aktivním přístupem je dosaženo maximálního snížení přítomnosti roztočů, bakterií a plísní a zamezeno rozvoji jejich populace. Je neutrální k pokožce. Proto je doporučován nejen pro astmatiky a alergiky, ale taky pro všechny, kterým záleží na hygieně spánku. Velmi příjemný na dotek. Vysoce prošívaný, výplň 100% duté polyesterové vlákno 200g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C.

ALOE VERA

Kvalitní úpletová potahová látka je zhotovená z elastického jemného materiálu obsahující směs bavlny a polyesteru, příjemná na dotek. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu a jsou optimální pro využití k výrobě matrací. Materiál je antibakteriální a je vhodný pro alergiky. AloeVera – obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, AloeVera chrání a zklidňuje, AloeVera má regenerační, léčebné vlastnosti a podporuje pružnost kůže, AloeVera má protizánětlivé účinky a zlepšuje krevní oběh. Středně prošívaný, výplň 100% duté polyesterové vlákno 200g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C.

  • ortopedická zátěž do 140kg
  • uložení matrace na nepolohovatelný rošt
  • střední tuhost matrace
  • výška matrace je 18 cm u každého rozměru
  • Záruka 2 roky na potah.

Použito 100% ekologické zdravotně nezávadné lepidlo na vodní bázi SIMALFA® - splňuje normu Oeko-Tex® Standard 100. Výrobce Švýcarsko.


4 roky zaruka.jpgaeg-1.jpgaeg-2.jpgFyziosystem-1.jpghr.jpg

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána