Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Matrace Termopur Comfort T4 Materasso - matrace-termopur-comfort-t4-materasso.jpg

Matrace Termopur Comfort T4 Materasso

Vyprodáno

Matrace Termopur Comfort T4 Materasso

6 020 Kč

6 020 Kč

11 240 Kč

12 030 Kč

14 050 KčMatrace Termopur comfort T4 Materasso

K nákupu matrace anatomický polštář z paměťové pěny Anatomic 500 ZDARMA !!!

matrace-termopur-comfort-t4-materasso.jpg

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje tři vynikající materiály, a to Viscoelastickou línou pěnu, HR pěnu Nightfly a komfortní HR Studenou pěnu. Vrchní vrstvou je líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová vrstva Nightfly, která ještě více umocní kopírovací schopnost Líné pěny a profilovaná pěti zónová HR Studená pěna se dobře přizpůsobuje a podpírá páteř.Použito 100% ekologické zdravotně nezávadné lepidlo na vodní bázi SIMALFA® - splňuje normu Oeko-Tex® Standard 100. Výrobce Švýcarsko.

hr.jpg

lina pena.jpg

Záruka na proležení jádra jsou 3 roky!


shutterstock_57299155.jpg


POTAH ALOE VERA

aloe-1.jpgBeze jmena.jpgaloe.jpg


Kvalitní úpletová potahová látka je zhotovená z elastického jemného materiálu obsahující směs bavlny a polyesteru, příjemná na dotek. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu a jsou optimální pro využití k výrobě matrací. Materiál je antibakteriální a je vhodný pro alergiky. AloeVera – obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, AloeVera chrání a zklidňuje, AloeVera má regenerační, léčebné vlastnosti a podporuje pružnost kůže, AloeVera má protizánětlivé účinky a zlepšuje krevní oběh. Středně prošívaný, výplň 100% duté polyesterové vlákno 200g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C.

POTAH AEGIS


aeg-2.jpgaegis.jpg

Revoluční technologie, zaručující aktivní svěžest a hygienu textilií. Tato technologie je založena na fixaci nemigračních, trvalých, aktivních částic na vláknech textilie. Když se mikroorganismy dostanou do styku s částicemi AEGIS, je jejich buněčná membrána propíchnuta a tím jsou zahubeny. Tímto aktivním přístupem je dosaženo maximálního snížení přítomnosti roztočů, bakterií a plísní a zamezeno rozvoji jejich populace. Je neutrální k pokožce. Proto je doporučován nejen pro astmatiky a alergiky, ale taky pro všechny, kterým záleží na hygieně spánku. Velmi příjemný na dotek. Vysoce prošívaný, výplň 100% duté polyesterové vlákno 200g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C.

Výběr potahů je možno s těchto dvou variant.


Specifikace

  •     Materiál Líná Visco pěna 50kg/m3 a Studená HR pěna 35kg/m3
  •     Tuhost matrace je střední - 4
  •     Nosnost  do 130 kg
  •     Výška matrace  bez potahu 17 cm / s potahem 19 cm
  •     Zóny  7
  •     Potah  Aloe Vera nebo Aegis
  •     Doporučené uložení matrace  pevný i polohovací lamelový rošt

​Garance vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu!


30 dni zaruka.jpg7 zon-1.jpg3 roky zaruka.jpglepidlo.jpg

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána