Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Mazlicí polštář Super Max - bavlnka.JPG

Mazlicí polštář Super Max

Akční

Mazlicí a tulící polštář Super Max – skvělý přítel pro spánek. Ideální pro spaní na boku. Potah Aloe Vera.

1 299 Kč

1 648 Kčpolstar-supermax.jpg


Mazlicí a kojicí polštář Super Max – skvělý přítel pro ženy každého věku, vhodný také pro muže a děti

Super Max je mazlicí a kojicí polštář, který byl speciálně vyvinut pro pohodlí žen v každém věku. Zejména ho ovšem ocení nastávající maminky i ty, kterým už se miminko narodilo. Díky svému univerzálnímu podlouhlému designu ve tvaru písmene "I" dokáže vytvořit perfektní oporu pro tělo. Budoucím maminkám podepře efektivně bříško při lehu na boku, takže zmírní nepříjemný pocit jeho tažení dolů následkem gravitace. Polštář Super Max lze také bezvadně použít jako kojicí polštář – miminko leží na něm a žena může pohodlně kojit bez bolesti v zádech. Polštář má široké možnosti využití, a tak se kromě těhotných žen hodí také pro všechny spáče na boku. Super Max je svým tvarem uzpůsoben k tomu, abyste ho v poloze na boku pohodlně objali a mohli si dopřát mazlivý pocit během usínání i odpočinku. Polštář tvoří oporu pro hlavu, horní i dolní končetiny, a má tudíž blahodárný vliv na lidské zdraví. Umožňuje páteři zaujmout přirozenou polohu, čímž mírní bolesti zad. Jeho užití snižuje tlak vyvíjený na zátěžové body v oblasti kloubů, a tím ulevuje od kloubních obtíží způsobených např. artrózou. Příjemná poloha na boku s oporou a pokrčenými dolními končetinami ulevuje také při menstruačních bolestech. Přinese rychle vytoužené uvolnění a zklidní psychiku. Dá se použít skoro kdekoliv – v posteli, na gauči, na podlaze nebo třeba na dece při odpočinku na zahradě. Polštář se hodí pro spánek, relaxaci, četbu a sledování televize vleže i pro mazlení s ratolestmi.

Mazlicí a kojicí polštář Super Max pomáhá:

  • snižovat obtíže provázející těhotenství
  • poskytnout oporu při kojení matce i dítěti
  • rozložit tělesnou hmotnost při lehu, a tím snížit tlak na zátěžové body
  • uvolnit svaly podél celé páteře
  • poskytnout oporu krční páteři
  • mírnit bolesti bederní páteře
  • ulevit od menstruačních bolestí
  • eliminovat bolest kyčelních a kolenních kloubů
  • navodit psychickou pohodu, harmonii a hlubokou relaxaci
  • přinést vám i vašim dětem příjemný pocit bezpečí

polstar-supermax-spanek.jpg


Doktor Sleeper radí:

Polštář Super Max je efektivní pomůckou pro gravidní a kojící ženy a také ženy, které trpí bolestivou menstruací. Pomáhá rovněž při bolestech zad a kyčelních kloubů.

Těhotným ženám je od druhého trimestru doporučována během spánku poloha na boku, protože je nejlepší pro zdravý vývoj plodu a také pohodlí nastávající matky. Pro tyto účely se mazlicí polštář Super Max dobře hodí. Tvoří oporu pro celé tělo, podepře hlavu, končetiny a také břicho, čímž zabrání nepříjemným pocitům.

Polštář je vhodný také jako podložka při kojení. Matka může položit dítě na polštář a není tolik zatěžována vahou kojence. Tím polštář předejde mj. též bolesti zad a rukou, kterou může držení dítěte způsobit. 

Doporučuji polštář rovněž ženám, které trpí menstruačními bolestmi. Polštář umožňuje zaujmout polohu s pokrčenýma nohama, která zmírňuje tenzi působenou na orgány malé pánve, a efektivně tak pomáhá při jmenovaných obtížích.

Polštář je prospěšný také jedincům s akutními i chronickými bolestmi zad. Díky polštáři spočívá hlava, páteř a dolní končetiny v pozici na boku v rovině. Nedochází tudíž k nerovnoměrnému zatěžování určitých partií, tělesná hmotnost se rozloží po celé ploše a zamezí se přetěžování, deformaci a nepřirozeným polohám páteře.

Podložku lze také používat při bolesti kyčelních kloubů. Její umístění mezi stehny a koleny snižuje tlak vyvíjený na zátěžové body v oblasti kyčlí, což přinese úlevu od bolesti. Polštář je tedy vhodný pro jedince trpící artritidou a ostatními kloubními obtížemi.


Super Max je vynikajícím pomocníkem pro těhotné ženy při spánku a relaxaci na boku

Odborníci z lékařské sféry doporučují nastávajícím maminkám spát od druhého trimestru výhradně v poloze na boku. V průběhu těhotenství váha plodu postupně roste a poloha na zádech omezuje průtok krve a živin do placenty. V pozici na boku k tomuto omezení nedochází a je to celkově nejzdravější poloha pro vývoj plodu. Kromě toho je také pro ženu nejkomfortnější. Pro zdravou a pohodlnou pozici na boku je polštář Super Max ideální. Díky svému podlouhlému tvaru poskytuje tělu na boku oporu po celé jeho délce a pomáhá mu udržet páteř ve správné pozici.

Bezvadně plní funkci kojicího polštáře

V prvních měsících života miminka ho ženy kojí několikrát denně. Tato aktivita může být pro maminky mnohem pohodlnější s polštářem Super Max, který výborně plní funkci kojicího polštáře. Dítě leží při kojení na polštáři a to umožňuje matce zaujmout komfortní pozici a věnovat se kojení s příjemným pocitem, který nenarušují např. bolesti zad, rukou či jiné obtíže.   

Pomáhá ženám zmírňovat bolestivou menstruaci

Mnoho žen bohužel pravidelně trpí bolestivou menstruací. Při tomto specifickém druhu bolesti ženám pomáhá zaujmout klidovou polohu na boku s pokrčenými koleny. Pro tento účel se polštář Super Max skvěle hodí – přináší optimální oporu pro dolní končetiny, čímž zmírní tlak působený na oblast beder a orgány malé pánve. S polštářem Super Max se nepříjemné pocity provázející menstruaci stanou o poznání snesitelnějšími. 

Polštář si oblíbí i vaše děti

Mazlicí polštář Super Max poskytne vašim dětem příjemný prostor pro jejich činnosti, ať už si hrají, čtou, dívají se na televizi nebo prostě odpočívají. Díky polštáři se děti budou cítit hýčkány pocitem pohodlí a bezpečí. Polštář Super Max dokáže během spánku snížit jejich neklid provázený převalováním a otáčením a zlepšit jejich psychický klid a pohodu. Děti se k polštáři snadno přitulí a usnou uklidněny pocitem harmonie a bezpečí.

Udržuje páteř v přirozené poloze a tím předchází bolestem zad

Není bohužel snad téměř nikdo, kdo by alespoň někdy nepociťoval nepříjemné bolesti zad. Důvody mohou být různé – jednostranná fyzická námaha nebo naopak sedavý způsob života bez potřebné tělesné aktivity, choroby pohybového aparátu apod. Polštář Super Max přinese jedinečnou úlevu vašim zádům, protože vytvoří pro trup stabilní oporu. Vaše tělo díky tomu nikam nepřepadává a zůstává v klidové poloze, čímž se vaše svaly podél celé páteře mohou dokonale uvolnit. Díky umístění polštáře mezi dolní končetiny spočívá vaše páteř v normální pozici s přirozeným zakřivením. Polštář takto eliminuje nepřirozené polohy zad, které mohou vést k bolesti a různým zdravotním obtížím. Tím, že je prostor mezi vašimi stehny vyplněn, se snižuje i tlak vyvíjený na bederní páteř.

Přináší úlevu při kloubních bolestech

Polštář Super Max díky svým dispozicím dokáže účinně pomoci při kloubních bolestech způsobených civilizačními chorobami, jako je artróza a jiná degenerativní onemocnění. Polštář vyrovnává kyčle, stehna a kolena do jedné roviny s přirozenou křivkou páteře. Díky tomu nedochází ke kolizím kostí a kloubů a eliminuje se tlak a napětí v zátěžových bodech.Super Max - prodyšný a hypoalergenní

Super Max je velký polštář - mazlicí a kojicí polštář - primárně určený pro spánek a odpočinek na boku. Poskytuje oporu celému tělu. 

Polštář nevyžaduje žádnou speciální údržbu. V případě znečištění je možné polštář jemně propláchnout proudem vody. Díky prodyšné struktuře polštář velmi rychle schne. Každá polštář je vybaven speciálním obalem na zip, který je možné jednoduše sejmout a vyprat.

Rozměry: 130 x 33 x 20 cm

Všechny výrobky Medical Comfort jsou vyráběny ručně, rozměry jednotlivých produktů se mohou mírně lišit.

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

Snímatelný potah:

- je vyrobený z příjemné, měkké tkaniny v bílé barvě s obsahem Aloe Vera.

Složení:  41% bavlna, 32% polyamid,  27% polyester

medical-comfort-symboly.jpg

Příjemný, měkký obal v bílé barvě s obsahem aloe vera. Obal má antibakteriální a chladivé účinky a má blahodárný vliv zejména na suchou a citlivou pokožku.Související produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána