Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Peřina Kauffmann True Legend 650 - perina-kauffmann-true-legend-650.jpg
Peřina Kauffmann True Legend 650 - kauffmannPeřina Kauffmann True Legend 650 - kauffmann Stranka 04Peřina Kauffmann True Legend 650 - perina true legend 650 kauffmannPeřina Kauffmann True Legend 650 - perova perinaPeřina Kauffmann True Legend 650 - perove periny kauffmann first class

Peřina Kauffmann True Legend 650

Vyprodáno

Prvotřídní přikrývka tvořená kombinací toho nejlepšího peří a velice kvalitního potahu Vám garantuje ten nejlepší spánkový prožitek a stane se legendou Vaší ložnice.Lehké prachové peří ve spojení s jemnou mako bavlnou dělá přikrývku tak lehkou, že jediné co ucítíte bude příjemné teplo, které Vám tato peřina bude celou noc udržovat.

5 299 Kč

11 099 Kč

7 399 Kč

15 499 Kč

8 999 Kč

18 399 KčKdyž jednou zkusíte, nemůžete už spát v ničem jiném...

Prvotřídní přikrývka tvořená kombinací toho nejlepšího peří a velice kvalitního potahu Vám garantuje ten nejlepší spánkový prožitek a stane se legendou Vaší ložnice.Lehké prachové peří ve spojení s jemnou mako bavlnou dělá přikrývku tak lehkou, že jediné co ucítíte bude příjemné teplo, které Vám tato peřina bude celou noc udržovat.

perove-prikryvky-kauffmann.jpg

perina-true-legend-650-kauffmann.jpgMateriál povlaku: jemná mako bavlna s dvojitým švem na okraji a super jemnou úpravou, 100% bavlna

Výplň: nové bíle peří, třída I., 90% prachové husí peří / 10% peří

Původ peří: Evropa

Teplotní třídy: lehká, střední, teplá, extra teplá

perove-periny-kauffmann-first-class.png

periny-kauffmann.jpg

Peřina Kauffmann Legend 650 - kvalita za atraktivní cenu.

Bavlna mako batiste se super jemnou povrchovou úpravou naplněná vysoce kvalitním husím peřím. Nejlepší kvalita za dostupnou cenu.

Jedna třetina našeho života je strávena v posteli. Ti, kteří spí dostatečně, jsou efektivnější, vitálnější a krásnější. Ještě důležitější než dlouhý spánek je zdravý, klidný spánek v nezbytných sedmi až devíti hodinách. Zde je důležité vytvořit ideální podmínky, které podporují tělo během nočního odpočinku. Když spíme, tělo vypne jeho funkce: Metabolismus zpomaluje, dýchání se stává povrchnější, svaly se uvolňují, orgány snižují jejich aktivitu, krevní tlak a teplota poklesne. Zvyšuje se pouze transpirace a dýchání kůže. Pro dokonalou noční regeneraci je proto nezbytné pohodlné spaní. To vyžaduje prodyšnou náplň lůžka, která ponechává čerstvý vzduch z vnějšku na kůži, aniž by došlo ke snížení teploty těla. Současně musí výplň lůžka odpařit přibližně 0,2 litru vlhkosti uvolněné tělem během noci do venkovního vzduchu. To vše dokonale splňují luxusní peřiny KAUFFMANN First Class.

periny-kauffmann-legend-650.jpg

Péřová deka je nadýchaná a lehoučká. Potah je vyroben ze 100% bavlny a je pratelný na 60°C. Pořiďte si ji a vychutnejte si její něžnou náruč.

perove-periny-kauffmann.jpg

Ložní prádlo a přikrývky Kauffmann poskytují klidnou noc a tím i zdravý spánek. Objevte nejlepší pohodlí při spaní s ručně vyrobenými přikrývkami a polštáři od firmy Kauffmann.

kauffmann-perove-periny.jpg

Prachové peří vyrovnává měnící se vnější teploty a vytváří teplé, suché a příjemné prostředí pro spánek. Přikrývky Kauffmann udržují optimální teplotu a zároveň jsou vzdušné, což jsou vlastnosti, které nelze nahradit žádným jiným výplňovým materiálem.

perove-periny.png

Složitý proces výroby spolu s pečlivě vybíranými materiály zajišťují exkluzivní kvalitu výrobků Kauffmann. Jednoduše děláme vše proto, abyste každý večer mohli nerušeně usínat a snít… Kauffmann totiž vyrábí sny.

kauffmann.jpg

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána