Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - f641e3b3f5a70d316d58e8f80c0fea6b.jpg
Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - havaj podlozka pod nohyRelaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci kreslo set havaj 11Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci polstar kauai modelka eliska buckova 01

Relaxační set HAVAJ

Akční

S hrdostí a nadšením vám představujeme náš relaxační systém Havaj. Je to fantasticky vyladěný, striktně ergonomický a do dokonalosti dovedený systém polohovacích polštářů do postele, na gauč, čtení, pro práci i odpočinek, který potěší každého člena rodiny. Zažijte relax ve stavu beztíže na úrovni kosmonautů a pilotů F1!

3 999 Kč

5 699 Kčrelaxacni-set-havaj-vyhody.jpg


68-poloh.jpg3 produkty v setu HAVAJ

Set polohovacích polštářů Havaj je polohovací relaxační systém, skládající se z

  • polohovacího polštáře
  • polštáře (podložky) pod nohy
  • anatomického polštáře z inteligentní paměťové pěny

Je určen pro všechny členy domácnosti, kteří jej mohou využít v posteli i na pohovce, při čtení, práci i odpočinku.

Třídílný systém Havaj vám přináší pohodlí a podporu různými způsoby, výsledkem čehož je odpočinek ve stavu beztíže.


NABÍZENÉ VARIANTY POTAHU:

potah-plys.jpg potah-aloe-vera.jpg
Plyš Aloe Vera


Poloha Zero Gravity

je nejergonomičtěji správnou vodorovnou polohou, kdy celá váha těžiště spočívá mimo páteře.
Ve vás vyvolá pocit beztíže a hluboké relaxace a co je důležitější, nesmírně prospívá vašemu zdraví.
Snižuje totiž tlak na kardiovaskulární systém, podporuje přirozené křivky páteře a redukuje svalové napětí a bolesti zad. Pomáhá při otocích nohou a artritidě, rozšiřuje plíce a zlepšuje krevní oběh srdce.


Lékaři, kteří jej navrhovali, využili pokročilé technologie Americké národní kosmické agentury NASA, konkrétně koncept Zero Gravity, tedy stavu beztíže.
NASA jej vyvinula pro vyřešení problému velkých kompresních sil, které kosmonauti pociťují při startu rakety.

Vy si můžete této novinky, vyráběné v České republice českými odborníky, užívat v posteli či na pohovce, při čtení, sledování televize i při práci, ale hlavně při pořádném, hlubokém, vydatném a dokonalém odpočinku.

Další využití relaxačního setu HAVAJ  naleznete v kompletním popisu produktu.


Relaxační set HAVAJ Comfort - nadstandardní pohodlí a snadná údržba

polstare-polstar-clever-genius-aloe-vera.jpgJednotlivé polštáře relaxačního setu HAVAJ jsou vyrobeny z měkoučké paměťové pěny Medical, speciální studené pěny Medical a potahu Aloe Vera

Rozměry naleznete u jednotlivých produktů.

Snímatelné potahy pro relaxační set HAVAJ jsou vyrobeny z příjemné, měkké tkaniny v bílé barvě s obsahem Aloe Vera.

Složení:  41% bavlna, 32% polyamid,  27% polyester

polstare-povlak-aloe-vera.jpg

Údržba: potahy je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci kreslo set havaj 04Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci kreslo set havaj 05Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci polstar olioli modelka eliska buckova 02Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci polstar olioli modelka eliska buckova 10Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci polstar olioli modelka eliska buckova 11Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci polstar olioli modelka eliska buckova 12Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci polstar olioli modelka eliska buckova 13Relaxační, odpočinkový, polohovací set HAVAJ - polstare polohovaci kreslo set havaj 14

Podrobný popis setu Havaj:

Havajské ostrovy jsou jednou z nejznámějších a nejvyhledávanějších turistických destinací. Když se řekne Havaj, představíte si ten pravý relax a maximální odpočinek. Proto jsme se stejné jméno rozhodli dát i našemu pětihvězdičkovému relaxačnímu setu. Nyní nám dovolte představit vám jej trošku blíže…

Pětihvězdičkový odpočinkový set Havaj představuje opravdickou dovolenou pro vaše zmožené tělo. Ať už vás bolí záda od celodenního sezení u počítače nebo máte nateklé nohy po náročné túře, set Havaj je zde proto, aby vám poskytl maximální možnou úlevu. Set je složený ze tří polštářů – polštáře Waikiki, na nějž můžete položit své znavené nohy, polštáře Kauai, který uleví vašemu bolavému krku a polohovacího polštáře Olioli, jenž se skvěle postará o vaši páteř. Vlastnosti všech tří těchto polštářů vám dovolí prožít opravdovou dovolenou, aniž byste museli opustit prostory svého bytu či jiného místa, kde se cítíte jako doma.

Odpočinkový set Havaj je navržen a vytvořen tak, aby simuloval stav beztíže. Lékaři a zdravotničtí odborníci, kteří jej navrhovali, využili pokročilé technologie Americké národní kosmické agentury NASA, konkrétně koncept Zero Gravity, tedy již zmiňovaného stavu beztíže. NASA jej vyvinula pro vyřešení problému velkých kompresních sil, které kosmonauti pociťují při startu rakety. Poloha Zero Gravity je nejergonomičtěji správnou vodorovnou polohou, kdy celá váha těžiště spočívá mimo páteře. Ve vás vyvolá pocit beztíže a hluboké relaxace a, co je důležitější, nesmírně prospívá vašemu zdraví - snižuje totiž tlak na kardiovaskulární systém, podporuje přirozené křivky páteře a redukuje svalové napětí a bolesti zad, pomáhá při otocích nohou a artritidě, rozšiřuje plíce a zlepšuje krevní oběh srdce. Vy si můžete této novinky, vyráběné v České republice českými odborníky, užívat v posteli či na pohovce, při čtení, sledování televize i při práci, ale hlavně při pořádném, hlubokém, vydatném a dokonalém odpočinku. 

Třídílný systém Havaj vám přináší pohodlí a podporu osmi různými způsoby. Díky tomu zažijete opravdu luxusní dovolenou, aniž byste museli jednat s cestovkou či vůbec někam letět. Jakmile si lehnete na relaxační set Havaj, budete mít pocit, že jste se přenesli na pláž. Celému dojmu napomáhá i již zmíněný tvar setu, díky němuž docílíte stavu beztíže. Prospěšnost této polohy dokazují například i dětské autosedačky, v nichž miminko leží ve stejné poloze, v jaké budete ležet vy, když se natáhnete na náš pětihvězdičkový relaxační set. Nejezděte přes celý svět, abyste si odpočinuli – pořiďte si náš odpočinkový set Havaj a luxusní dovolenou si budete moct dopřát i ve vašem obýváku či ložnici.

Relaxační set Havaj je k dostání ve dvou potazích – základní set je prodáván v potahu, jenž v sobě skrývá kapsle aloe vera, díky čemuž odpočinek na setu prospívá nejen vašemu unavenému a bolavému tělu, ale i kůži a duši. Zakoupíte-li si relaxační set Havaj ve verzi Havaj Comfort, získáte nejen skvělý odpočinek, ale i luxusní, heboučký a designově velice atraktivní prvek do vašeho interiéru. Ten bude velice pozorný k vaší páteři, potažmo celému tělu, ale zároveň vám poskytne hřejivé objetí, které je zejména s blížící se zimou velice kýžené. Není nad to zabořit se po namáhavém dni s hrnkem teplého čaje do poddajné paměťové pěny zabalené do měkoučkého materiálu – jako byste si lehli do náruče velkého plyšového medvídka.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána