Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - 06681cab0466edeae15ba23bf00ae48e.jpg
Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina dite maminka tatinek 01Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 01Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli 02Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli 03Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli 04Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli 07Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli 08

Polohovací matrace OliOli Comfort

Akční

Polohovací tulící polštář Olioli Comfort je ideálním prostředkem pro dokonalou relaxaci. Užijí si jej ženy i muži, sportovci i manažeři, studenti i senioři, prostě všichni, kdo touží po příjemném, hebkém a zdraví prospěšném pohodlí. V kombinaci s polštářem pod nohy Waikiki Comfort a s polštářem Kauai Comfort z inteligentní anatomické pěny tvoří pětihvězdičkový relaxační systém pro odpočinek ve stavu beztíže Havaj Comfort, kterému díky jeho dokonalosti věnujeme samostatnou kapitolu.

1 999 Kč

2 999 KčDopřejte svým unaveným zádům luxusní dovolenou s polštářem Olioli Comfort

Olioli v havajštině znamená potěšení. A právě takový je tulící a mazlící polštář tohoto jména z naší kolekce.

Jeho úkol těšit spočívá nejen v pohodlí, které vám díky svému ergonomickému tvaru a hebkému, nadýchanému plyšovému potahu poskytne, ale především v jeho univerzalitě.

Můžete s ním sledovat televizi, číst si, pracovat, odpočívat, mazlit se na něm s dětmi, vzít si jej do postele či na gauč, nebo pohodit jej na podlahu, a vždy vám nabídne svou měkkou, nadýchanou náruč a oporu hlavy, páteře či nohou.

Dopřejte si luxusní odpočinek s Olioli Comfort

Spolu s polštáři Waikiki Comfort a Kauai Comfort tvoří pětihvězdičkový relaxační set Havaj Comfort, jehož důkladně promyšlený a propracovaný design přináší ten nejlepší odpočinek a uvolnění veškerého svalstva.

Polohovací polštář OLIOLI vám nabízíme i v provedení Aloe Vera

Další využití polštáře Olioli Comfort najdete v podrobném popisu.


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Polohovací polštář OliOli Comfort - nadstandardní pohodlí a snadná údržba

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgPolohovací polštář OliOli Comfort je vyrobený z měkoučké speciální pěny Medical a heboučkého potahu z plyše.

Rozměry: 73 x 54 x 22 / 50 x 54 x 32 cm

Snímatelný potah polštáře OliOli Comfort je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše.

Složení: 100 % micropolyester

Plys.jpg

Udržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel 01Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel 02Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel obalPolohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina dite maminka tatinek 02Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina dite tatinek 01Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 02Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 03Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka tehotna 01Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina tatinek 01Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli 1Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polohovaci polstar olioli 3Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 01Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 02Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 03Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 04Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 05Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 06Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 07Polohovací matrace OLIOLI Comfort …dovolená pro Vaše záda - polstare polohovaci polstar olioli uhel 08

Přečtěte si více o polohovacím polštáři OliOli Comfort

Slovo „oli’oli“ pochází z havajštiny a znamená potěšení – a to je přesně ten pocit, který s tímto polštářem zažijete. Nejenže je polštář součástí našeho luxusního relaxačního setu Havaj Comfort, ale i sám o sobě má mnoho využití a výhod, které zajisté oceníte.

Polohovací polštář Olioli Comfort je výjimečný zejména v tom, že skýtá až osm různých poloh, jak si jej můžete nastavit. Podle toho, jak si jej položíte, se z něj stane zdravá a pohodlná opora pro vaše záda, nohy a hlavu. V běžné domácnosti najde široké využití - pro zdravé sezení na gauči, na posteli či zemi při sledování televize, četbě nebo práci na počítači, při domácí rekonvalescenci, spánku nebo jen tak při odpočinku po tělesné námaze. Pomáhá při všech zdravotních obtížích, které vyžadují odpočinek nebo spánek se zvýšenou horní polovinou těla – ulevuje tak od potíží, jako je pálení žáhy a další zažívací problémy, astma, kašel nebo chrápání.

Pokud rádi trávíte své volné chvilky s nějakou dobrou knihou nebo často doma pracujete na počítači, je pro vás tento polštář jako dělaný. Díky podložení zad polštářem Olioli si nebudete křivit záda o čelo postele či opěrku gauče a ani si záda nebudete muset podkládat neforemnými polštáři, které stejně po čase ztratí svůj tvar a tak i funkci. Polštář Olioli Comfort je z pevné, ale měkké paměťové pěny, a díky tomu získávají vaše záda, krk a ramena spolehlivou oporu a dostanou se do přirozeného úhlu.
Váha vašeho těla se rozloží po celé ploše zad, svaly zůstanou uvolněné a vaše bedra a krk nebudou zbytečně přetěžována. Polštář Olioli Comfort je vhodný i pro všechny spáče, kteří nejraději spí na boku – lehnete-li si na polštář na bok, přizpůsobí se tvaru vašeho spodního ramene, které tak zůstane uvolněné a páteř nezkřivená. Polštář Olioli Comfort je možné použít nejen na uvolnění zad a páteře, ale také jako šikovnou podložku pod nohy, která významně napomáhá při uvolňování namožených, napjatých a těžkých nohou. Zvýšená poloha nohou zlepšuje krevní a mízní oběh. Poddajná studená pěna Comfort, ze které je podložka vyrobena, se přizpůsobí vašim křivkám a zachovává volný průtok krve v končetinách. Položíte-li polštář Olioli Comfort pod kolena, rozkládá tlak vyvíjený běžně při sedu či lehu na bederní páteř do ostatních částí těla. Svaly kolem páteře tak zůstávají uvolněné. Příjemná poloha s pokrčenými koleny zmírňuje při lehu na zádech i sedu tlak na kolena a kyčelní klouby. Je vhodná jak pro sportovce a aktivní lidi trpícími občasnými bolestmi kloubů, tak pro pacienty po zákrocích v oblasti dolních končetin nebo trpící sníženou hybností, artritidou a dalšími problémy s pohybovým aparátem.

Polštář Olioli je k dostání ve dvou potazích – standardní polštář je prodáván v potahu, který v sobě skrývá aloe vera kapsle, díky čemuž polštář nejen prospívá vaší páteři, ale i kůži a duši.

Zakoupíte-li si polštář Olioli ve verzi Comfort, získáte nejen skvělý zdravotní polštář s až osmi možnostmi využití, ale i luxusní, heboučký a designově velice atraktivní prvek do vašeho interiéru. Ten bude nejen velice pozorný k vaší páteři, potažmo celému tělu, ale zároveň vám poskytne hřejivé objetí, které je zejména s blížící se zimou velice kýžené. Není nad to zabořit se po namáhavém dni s hrnkem teplého čaje do poddajné paměťové pěny zabalené do měkoučkého materiálu – jako byste si lehli do náruče velkého plyšového medvídka.Související produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána