Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Polštář GENIUS - polstare-polstar-anatomicky-genius.jpg
Polštář GENIUS - MG 7037Polštář GENIUS - MG 7060Polštář GENIUS - polstar genius

Polštář GENIUS

Akční

Geniální nápad a variabilita anatomického polštáře GENIUS Vám umožní spát bez trnutí a znecitlivění paží. Více polohový polštář pro Vaše oblíbené pozice. Potah Aloe Vera.

1 999 Kč

2 999 KčAnatomický polštář GENIUS - jedinečný patentovaný polštář


NABÍZENÉ VARIANTY:

Genius

Genius Bold

Genius Soft

polstare-polstar-anatomicky-genius.jpg polstare-polstar-anatomicky-genius-bold.jpg polstare-polstar-anatomicky-genius-soft.jpg

580 x 380 x 130 mm

580 x 380 x 140 mm 580 x 410 x 140 mm
fajfka.png

polstare-anatomicky-polstar-genius-pametova-pena.jpg

Paměťová pěna se přizpůsobí tvaru a teplotě vašeho těla


ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ GENIUS

  • Poskytne nadstandartní pohodlí ve všech spánkových polohách
  • Zamezí přeležení rukou
  • Předchází mravenčení a znecitlivění horních končetin
  • Umožní zkrátit dobu usínání, omezit převalování a prohloubit spánek
  • Díky paměťové pěně zaručuje pohodlí pro hlavu, ramena i krční páteř
  • Eliminuje chrápání při správné poloze na boku či břiše
  • Mírní křeče šíjových a trapézových svalů

Anatomický polštář GENIUS - nadstandardní pohodlí a snadná údržba

polstare-polstar-clever-genius-aloe-vera.jpgAnatomický polštář GENIUS je vyrobený z paměťové pěny a potahu Aloe Vera (viz. Wikipedia)

Rozměry: 38 x 13 x 58 cm

Snímatelný potah pro anatomický polštář GENIUS je vyrobený z příjemné, měkké tkaniny v bílé barvě s obsahem Aloe Vera.

Složení:  41% bavlna, 32% polyamid,  27% polyester

medical-comfort-symboly.jpg

Údržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.


Geniální nápad a variabilita anatomického polštáře GENIUS Vám umožní spát bez trnutí a znecitlivění paží.

polstare-anatomicky-polstar-genius-bold-spani-na-boku.JPG polstare-anatomicky-polstar-genius-bold-spani-na-brise.JPG

polstare-anatomicky-polstar-genius-skica.jpgPolštář GENIUS - 3591Polštář GENIUS - geniusPolštář GENIUS - genius 03

Kompletní popis Anatomického polštáře GENIUS:

Polštář CLEVER GENIUS – chytrý patent s geniální funkčností

Unikátně navržená kombinace důmyslného ergonomického designu s bočním  vybráním po celé délce polštáře a dvou středových tunelů pro Vaše paže zajišťuje perfektní možnost uložení do té nejoblíbenější pozice při spánku bez mravenčení a ztuhlosti těla. Polštář CLEVER GENIUS poskytuje podporu pro paže, hlavu a krk, snižuje nepohodlí, pocit mravenčení, necitlivosti a brnění.

CLEVER GENIUS se přizpůsobí Vašemu krku a páteři, která bude v přirozené pozici. Snižuje chrápání a spánkové problémy. Správné vyrovnání páteře zabraňuje ranní ztuhlosti. Polštář CLEVER GENIUS je vyvinut s ohledem  na Váš lepší spánek a dokonalé pohodlí.

*****************************************************************************

MULTI – poziční polštář CLEVER GENIUS Vám umožňuje spát v té nejpohodlnější pozici, kterou máte bez jakéhokoli omezení.

polstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-1.jpgpolstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-3.jpgpolstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-4.jpgpolstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-5.jpgpolstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-6.jpgpolstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-2.jpg

*****************************************************************************

Výhody  polštáře CLEVER GENIUS:


- Multi-poziční, multifunkční – vícepolohový polštář Vám umožní spát v poloze, která je pro Vás nejpohodlnější
- Důmyslný tvar polštáře zajistí pohodlí i pro ty nejroztodivnější polohy spáčů
- Snižuje ranní ztuhlost a bolesti ramenou
- Paměťový efekt zajistí perfektní přizpůsobení jedinečnosti Vašeho těla
- Kombinace důmyslného ergonomického designu a paměťové pěny Vám vždy když Vaše hlava dopadne na polštář řekne jediné, a to: dnes se krásně vyspím…
- Multi-plohovatelný tvar zabezpečí Vašim pažím dokonalou úlevu bez namáhání
- Paměťová pěna zabezpečí dokonalé uhnízdění hlavy v poloze která Vám bude příjemná
- Díky své konstrukci, kterou využijete pro sladký spánek polštář zlepšuje krevní oběh v celém těle
- Heboučký pocit produktu přináší potahy Medical Comfort vyráběné z jemňoučké látky Aloe vera pro zvýšení svěžesti. Jednoduchá a snadná údržba.
- Vyroben z vysoce kvalitní, hypoalergenní paměťové pěny

Polštář CLEVER GÉNIUS je nejpokročilejší ortopedickou pomůckou pro dokonalý spánek, který na trhu dnes existuje.

polstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-7a.jpg
polstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-8a.jpg
polstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-9a.jpg
polstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-10a.jpg
polstare-polstar-clever-genius-chytry-spanek-11a.jpg


Anatomický polštář Genius - patentované pohodlí bez omezení


Anatomický MULTI –polohový polštář CLEVER GENIUS je náš vlastní patent. Byl vyvinut ve spolupráci s lékaři a designérem Mikem Carlem Greenem tak, aby poskytoval maximální pohodlí pro všechny typy spáčů. polstare-polstar-clever-genius-chytry-skec-3.jpgPolštář je variabilní téměř bez omezení a v každé poloze poskytuje dokonalé pohodlí pro vaši krční páteř a ramenní klouby. Dva tunely napříč polštářem a podélná prohlubeň poskytují neomezené možnosti pro polohování rukou během spánku, a ruce přitom zůstávají volné, bez zbytečného přetížení. Nedochází k narušení volného průtoku krve, svaly jsou naprosto uvolněné, a polštář tak pomáhá po celou noc a ve všech polohách předcházet ztuhlosti paží, jejich mravenčení a znecitlivění. Polštář je také dostatečně pevný a díky tomu udržuje v jakékoli spánkové pozici hlavu ve správné poloze, což zabraňuje nežádoucím projevům spánkových poruch, jako jsou chrápání nebo přerušení dechu. Polštář CLEVER GENIUS je obzvlášť vhodný pro lidi, kteří spí rádi s rukama pod, nad hlavou, nebo pro spáče na boku i břichu.


Doktor radí:


Polštář CLEVER GENIUS je účinnou prevencí problémů s krční páteří a spánkových poruch


Nepřirozené propady hlavy ke spodnímu rameni při spánku na boku mají často za následek ztuhlost a bolesti krku a také narušení krevního oběhu. Anatomický tvar polštáře Genius udržuje hlavu za všech okolností ve správné poloze, a tudíž nedochází k přetěžování krční
páteře a zmíněným potížím.
Polštář Genius díky svému tvaru efektivně předchází zablokování krční a hrudní páteře, vedoucímu často k migréně, křečím trapézového svalu, bolestem hlavy, tinnitu aj.
Neomezená možnost polohování horních končetin při používání polštáře Genius zabraňuje ztuhlosti paží, jejich brnění, vedoucímu často až k znecitlivění.
Doporučuji polštář Genius používat také při nežádoucích spánkových poruchách spjatých s dýcháním, jako je chrápání a apnoe (přerušení dechu při spánku). Správná poloha hlavy zajišťuje uvolněnost dýchacích cest.
Celkové uvolnění hlavy a krku eliminuje i skřípání zubů, jež může být způsobeno svalovým napětím v oblasti hlavy.

Pomáhá předcházet otlakům, mravenčení a znecitlivění paží a ramen


Polštář Genius byl vyvinut speciálně tak, aby umožňoval neomezené polohování paží během spánku. Je vhodný zejména pro lidi, kteří spí rádi s rukama pod hlavou, na boku či břiše. S polštářem Genius totiž paže i ramena zůstávají vždy volné. Dva tunely napříč polštářem a podélná prohlubeň nabízejí pohodlný prostor pro paže v jakékoli poloze spánku, tím zajišťují volný průtok krve a uvolnění svalů v oblasti paží a ramen. Polštář tedy pomáhá po celou noc předcházet ztuhlosti paží, jejich brnění, či dokonce znecitlivění. Díky komfortu, který polštář poskytuje, se také omezuje převalování a neklidné spaní, typické pro spáče na břichu a boku. Tunely pro paže snižují tlak na ramena vyvíjený při spánku na boku za použití běžného polštáře. Vyšší poloha hlavy pomáhá rozložit tělesnou hmotnost a ramena tak zůstávají volná a bez nepříjemných otlaků, které mohou při dlouhodobém nesprávném spánku vést až k chronickým bolestem.

Zmírňuje napětí v oblasti krční páteře a pomáhá předcházet migrénám a dalším souvisejícím problémům


louka.jpgAnatomicky tvarovaná paměťová pěna, ze které je polštář vyroben, je dostatečně pevná, udržuje tak hlavu v jakékoli spánkové pozici ve správné poloze a krční páteř zůstává po celou noc uvolněná. Hlava se nepropadá se spodnímu rameni, čímž lze předcházet tak typické ranní ztuhlosti krku u lidí, kteří spí rádi na boku, nedochází ani k narušení krevního oběhu. Zkosené okraje vrchní části polštáře nevyvrací hlavu při spánku na břiše příliš do strany a umožňují udržet krční páteř v příjemném a zdravém úhlu. Polštář Genius pomáhá efektivně řešit všechny zdravotní obtíže, které často vznikají právě ze zablokované krční a hrudní páteře, jako je migréna, křeče trapézového svalu, bolesti hlavy, tinnitus a další.


Správná poloha hlavy zabraňuje chrápaní a dalším spánkovým poruchám


Polštář Genius je velmi efektivní při předcházení vzniku různých nežádoucích spánkových poruch spojených zejména s dýcháním, jako je například chrápání nebo tzv. apnoe, tedy přerušení dechu během spánku. Díky správné poloze hlavy zůstávají dýchací cesty uvolněné po celou dobu spánku, a to v jakékoli poloze, tedy i při spánku na zádech. Celkové uvolnění hlavy a krku pomáhá také řešit obtíže se skřípáním zubů, které může vznikat ze svalového napětí v oblasti hlavy.


Uvolňuje svaly podél celé páteře


Zvýšená poloha hlavy pomáhá rozložit tělesnou hmotnost, páteř se dostává do přirozené polohy, čímž se uvolňují svaly podél celé páteře.


Omezuje převalování a neklidné spaní


Pro spáče na boku a břiše je typické neklidné spaní a věčné převalování. Není to žádná záhada. Při použití obyčejného polštáře dochází u spáčů na boku a břiše poměrně rychle k otlakům ramen, bolestem v oblasti krční páteře, problémům s dýcháním atd., což vede právě k hledání pohodlnější polohy, které může trvat klidně i celou noc. Takový spánek bývá nekvalitní, a spáči na boku a břiše se proto často ráno budí se ztuhlou krční páteří, bolestmi hlavy nebo necitlivými pažemi. Přirozená pozice páteře a svalové uvolnění při použití polštáře Genius zajišťuje klidný a hluboký spánek každému.Související produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána