Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Polštář Dobré ráno Double 70x90 - polstare-polstar-70-x-90-double-dute-vlakno-2.jpg
Polštář Dobré ráno Double 70x90 - polstare polstar 70 x 90 double dute vlakno 3Polštář Dobré ráno Double 70x90 - polstare polstar 70 x 90 double dute vlakno

Polštář Dobré ráno Double 70x90

Vyprodáno

Polštář z dutého vlákna v klasickém pojetí 70x90 cm s vnitřním vyjímatelným polštářkem. Vhodný pro všechny typy spáčů a milovníky klasických polštářů.

690 Kč

1 290 KčProšívaný polštář klasických rozměrů 70x90 cm plněný mykaným dutým vláknem.

Tento polštář má navíc vnitřní vyjímatelný polštářek, který je plněný polyesterovými vločkami.

Polyesterové vločky používáme jako výplň polštářů především pro jejich pružnost, měkkost a objemovou stálost. Vnitřní polštářek má zipový uzávěr pro snadnou možnost natřepání a regulování náplně.

Dvojitý polštář je příjemně objemný a díky výztuži ve formě vnitřního polštářku výborně drží tvar. Vnitřní polštářek můžete kdykoliv jednoduše vytáhnout a prošívaný polštář využívat samostatně k nižšímu podložení hlavy.

Rozměry vnějšího prošívaného polštáře jsou 90 x 70 cm a hmotnost náplně z dutého vlákna je 1 kg. Vyjímatelný vnitřní polštářek s uzávěrem má rozměry 70 x 50 cm a náplň 0,5 kg polyesterových vloček.

Povrchovým materiálem výrobku je kvalitní tkanina ve složení bavlna / polyester pro příjemný omak, prodyšnost a vysokou životnost.

Polštáře lze prát až do teploty 95°C. Praní při vysoký teplotách účinně zničí veškeré škodlivé alergeny a zaručí dokonalou čistotu.Související produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána