Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Patent pro naši inovaci

Patent pro naši inovaci

Medical Comfort získal patent pro svou vlastní inovaci, jíž je multifunkční polštář Genius. Polštář vyvinul designér Mike Carl Green ve spolupráci s lékaři a jeho originální řešení poskytuje nadstandardní pohodlí všem spáčům, zejména těm na boku. Žádný jiný polštář na trhu neposkytuje spáčům na boku takový komfort pro jejich ruce, ramena a krční páteř.

Polštář Genius zaujímá mezi produkty společnosti Medical Comfort výjimečné postavení. Je to náš vlastní vynález. Zcela inovativní design tohoto víceúčelového polštáře vyvinul náš exkluzivní designér Mike Carl Green ve spolupráci s experty z oblasti medicíny. Jedinečnost polštáře Genius spočívá v jeho dokonalém anatomickém tvaru přinášejícím nebývalý komfort pro vaši krční páteř a ramenní klouby. Design polštáře Genius byl konstruován tak, aby umo

Genius-polstare-polstare-bolesti-krku-zad.jpg

žnil neomezeně polohovat ruce během spánku, a to díky dvěma tunelům napříč polštářem a podélné prohlubni. Polštář je tudíž mimořádným přínosem pro všechny spáče na boku a břichu, jedince spící s rukama pod hlavou nebo lidi trpící bolestmi krční a hrudní páteře či spánkovými poruchami.

Polštář výrazně omezuje neklidné spaní a převalování, tak typické pro spáče na boku. Při spánku na zádech pak velmi efektivně pomáhá předcházet chrápání a výpadkům dechu při spánku.

              Genius-polstare-polstare-bolesti-krku-zad-medical.jpg Design: Mike Carl GreenOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána