Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Kojící polštář ROBÁTKO - Nejbezpečnější poloha při spaní, nejpohodlnější při kojení, nejspokojenější miminko - polstare-kojici-polstar-robatko-maminka-dite-02.jpg
Kojící polštář ROBÁTKO - Nejbezpečnější poloha při spaní, nejpohodlnější při kojení, nejspokojenější miminko - polstare kojici polstar robatko 05Kojící polštář ROBÁTKO - Nejbezpečnější poloha při spaní, nejpohodlnější při kojení, nejspokojenější miminko - polstare kojici polstar robatko 07Kojící polštář ROBÁTKO - Nejbezpečnější poloha při spaní, nejpohodlnější při kojení, nejspokojenější miminko - polstare kojici polstar robatko 11Kojící polštář ROBÁTKO - Nejbezpečnější poloha při spaní, nejpohodlnější při kojení, nejspokojenější miminko - polstare kojici polstar robatko maminka dite 03Kojící polštář ROBÁTKO - Nejbezpečnější poloha při spaní, nejpohodlnější při kojení, nejspokojenější miminko - polstare kojici polstar robatko maminka dite rodina 01

Kojící polštář ROBÁTKO

Akční

Nejbezpečnější poloha při spaní, nejpohodlnější při kojení, nejspokojenější miminko – to vše si dopřejete s kojícím polštářem Robátko. I po přerušení spánku nočním kojením budete Vy i Vaše děťátko spinkat jako v bavlnce.

1 790 Kč

1 390 KčDíky jedinečnému tvaru písmene C Vám kojící a podpůrný polštář Robátko zajistí oporu celého těla.

Zároveň se mu přizpůsobí a usnadňuje tak kojení v té nejpohodlnější poloze. Díky popruhu, který je součástí polštáře, si budete moci polštář připevnit kolem trupu, miminko na něj položit a pouze si ho přidržovat rukou. Díky tomu se můžete během kojení nebo krmení volně pohybovat po místnosti, či jen stát na místě, podle toho, jak Vám to bude nejpohodlnější. Robátko představuje ideální oporu Vašim unaveným zádům, díky níž máte krk, páteř, bedra a nohy v jedné rovině. Vaše pokožka si bude pochvalovat blahodárné pohlazení saténového potahu. Polštář využijete také jako podložku pro své děťátko a díky hebkému plyšovému potahu, který můžete kdykoliv dokoupit, jej po skončení kojení jednoduše proměníte v jemňoučkou hračku a všudypřítomného, mazlivého kamaráda.

Další využití polštáře Robátko najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Kojící polštář ROBÁTKO - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

Rozměry: 56 x 72 x 18 cm

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgKojící polštář ROBÁTKO  je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

polstare-kojici-polstar-vypln.jpg

Polštáře lze prát až do teploty 95°C.
Praní při vysoký teplotách účinně zničí veškeré škodlivé alergeny a zaručí dokonalou čistotu

Snímatelný potah polštáře ROBÁTKO  je vyroben z heboučkého mako saténu

Složení: 100% Bavlna

kojici-polstare-mako-saten.jpg

Potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.Podrobný popis kojícího poštáře ROBÁTKO

Multifunkční kojící a krmící polštář Robátko potěší a uspokojí každou maminku, tatínka i jejich ratolest. Plní totiž několik funkcí najednou. Miminku dopřeje nejbezpečnější a nejpohodlnější polohu nejenom při kojení, ale také při spinkání, a díky jedinečnému tvaru písmene C mu zajistí oporu celého těla. Je také důležitým bezpečnostním prvkem u obou aktivit.

Robátko bude tím nejšikovnějším pomocníkem, jakého můžete po porodu mít po svém boku. Jeho unikátnost spočívá v popruhu připevněném na polštáři, díky čemuž můžete polštář Robátko upevnit kolem svého trupu, miminko na něj položit a jen přidržovat. Budete se tak moct volně pohybovat po místnosti a zároveň budete stále mít jistotu, že je vaše miminko v příjemném a bezpečném prostředí. Díky poloze, kdy máte krk, páteř, bedra a nohy v jedné rovině, Vám polštář Robátko navíc příjemně uleví unaveným zádům. Můžete jej také využít jako podložku pro miminko a dopřát tak oběma po nočním kojení či krmení rychlé a pohodové usínání. Tatínkovi, pomáhajícímu s krmením (a většinou přistupujícímu k těmto úkonům se zvýšeným respektem a často obavami), zajistí větší jistotu v zacházení s miminkem a odbourá jeho obavy z příliš živého a pohyblivého miminka a z nebezpečí, z toho vyplývajících. A když k tomu připočteme jemný materiál, z něhož je vyrobený potah polštáře, dospějeme k závěru, že nepořídit si natolik praktického, univerzálního a příjemného pomocníka by bylo přímo hříchem.

S polštářem Robátko, respektive jeho potahem je spojen ještě další benefit: jeho hypoalergennost. K drobnému či většímu znečištění polštáře, a vůbec všeho v okolí miminka, dochází poměrně často. V případě polštáře Robátko však budou tyto nehody pouze zanedbatelné, a to díky jeho inovovanému potahu, který velmi jednoduše a pohodlně vyčistíte mokrou žínkou nebo vlhkým ubrouskem, pouze při rozsáhlejším znečištění jej vyperete při teplotě 30-60oC. Polštář je tak v podstatě okamžitě připraven k dalšímu použití a potěšení Vás i Vašeho miminka, pořád stejně hebký, jemný, měkký a hygienický.

Pozitivní zdravotní i bezpečnostní vlastnosti polštáře Robátko vycházejí z materiálu, z něhož je vyroben. Je jím výplň z kvalitního dutého vlákna, která je nejen měkká, jemná a příjemná na omak, ale zároveň dostatečně pevná na to, aby poskytovala oporu celému tělu ať už Vám nebo Vašemu miminku. Udržuje si svou pružnost po dlouhá desetiletí, věkem se nedeformuje a po celou dobu životnosti neztrácí své vlastnosti. Dalším významným benefitem je fakt, že duté vlákno se dá z polštáře odebírat či naopak přidávat podle potřeb maminky či krmícího tatínka.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána