Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Mazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - 8d9635ad2eec5691a7a0dd4ee6f9c70f.jpg
Mazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - Bavlnka Comfort 1Mazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - bavlnka standardMazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - bavlnka

Mazlící polštář BAVLNKA Comfort

Akční

Mazlení potřebuje každý – dítě, žena, ale i ten nejtvrdší muž. Každý také ocení nadýchaný luxusní plyšový polštář BAVLNKA Comfort, navržený tak, abyste jej během usínání či odpočinku pohodlně objali a dopřáli si uklidňující a utěšující mazlivý pocit.

1 299 Kč

1 665 KčMazlící polštář BAVLNKA Comfort je skutečně jako stvořené pro mazlení. Jeho nadýchaný a hebký plyšový povrch, přímo vyzývající k přitulení, potěší vaši pokožku, obejme vás a bude vás hřát na celém těle. Zároveň však vytváří dokonalou oporu pro tělo, umožňuje vaší páteři zaujmout přirozenou polohu a podepře vaši hlavu, ruce i nohy. Používání Bavlnky Comfort navíc snižuje tlak na zátěžové body v oblasti kloubů, čímž ulevuje od kloubních obtíží. Dovolte Bavlnce Comfort uvolnit vás, zklidnit vaši psychiku a rozmazlovat vás po všech stránkách.

Další využití mazlícího polštáře BAVLNKA Comfort najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Mazlící polštář BAVLNKA Comfort - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

Rozměry: 130 x 33 x 20 cm

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgMazlící polštář BAVLNKA Comfort  je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

Polštáře lze prát do teploty 40°C.

Snímatelný potah mazlícího polštáře BAVLNKA Comfort  je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše

Složení: 100% micropolyester

Plys.jpg

Údržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlitMazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - bavlnka bezny potahMazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - bavlnka polstarMazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - mazlici polstar bavlnkaMazlící a kojící polštář BAVLNKA Comfort - polstar bavlnka

Podrobný popis mazlícího polštáře BAVLNKA Comfort

Mazlení je kořením života. Potěší každého, byť mnozí z tvrdých chlapů se k tomu otevřeně nepřiznají. Nechávají si jej jenom na intimní chvilky, ale navenek se snaží vyvolat dojem, že takováto zženštilost je jim na míle vzdálená. Ve skutečnosti však není. Naše průzkumy nám potvrdily, že kromě toho „obvyklého“ mazlení jsou to právě muži, kdo si užívá luxusního doteku a opory naší nadýchané a hebké Bavlnky.

Bavlnka je skutečně jako stvořená pro mazlení. Je vytvořena z vysoce kvalitního dutého vlákna, které se nádherně měkce přizpůsobí vašemu tělu, pohladí jej a zahřeje, a zároveň mu poskytne pevnou oporu. Duté vlákno přitom vydrží léta, nedeformuje se a neztrácí po celou dobu životnosti žádnou ze svých prémiových vlastností, pořád je na omak měkké a příjemné. Třešničkou na dortu je pak Bavlnčin potah z bohatého a nadýchaného plyše, který vás hebce pohladí po pokožce.

Polštář Bavlnka je navržen tak, abyste jej během usínání či odpočinku pohodlně objali a dopřáli si uklidňující a utěšující mazlivý pocit. Neomezuje se však pouze na vyvolávání pocitů. Tím, že vaší páteři umožní zaujmout přirozenou polohu a pevně, byť jemně, podepře vaši hlavu, ruce a nohy, vytváří pro tělo dokonalou a zdravou oporu a pomáhá vám při řešení četných zdravotních problémů. Díky Bavlnce můžete předcházet takovým zdravotním potížím, jako jsou bolesti zad, ať už chronické nebo akutní, nebo zmirňovat ty, které vás už postihly. Při ležení na boku s Bavlnkou jsou vaše hlava, páteř a nohy v jedné rovině a mají oporu ve všech místech. Díky Bavlnce se tak vyhnete nerovnoměrnému zatěžování jednotlivých částí těla, vaše tělesná hmotnost se rozloží po celé ploše a vaše páteř není přetěžována ani deformována. Výsledkem je uvolnění svalů podél celé páteře, opora páteř krční a zmírnění bolestí bederní páteře. Používání Bavlnky při ležení či spaní kromě toho snižuje tlak na zátěžové body v oblasti kloubů, čímž ulevuje od kloubních obtíží.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána