Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Mazlicí a tulící polštář  MAZLÍK Comfort - fbb8822a6e280890d31b35ef603ee9fd.jpg
Mazlicí a tulící polštář  MAZLÍK Comfort - Mazlik Comfort 1Mazlicí a tulící polštář  MAZLÍK Comfort - Mazlik Comfort 2

Mazlící polštář MAZLÍK Comfort

Akční

Jemný a heboučký plyšový polštář MAZLÍK Comfort je ideálním tulícím a mazlícím polštářem pro ženy i muže. Užívejte si s ním pohodu, relaxaci, harmonii a něhu i ve chvílích, kdy na svého miláčka teprve čekáte.

1 499 Kč

1 999 KčPolštář Mazlík Comfort přinese do vašeho domova příjemnou pohodu, hřejivé teplo, úlevu při zdravotních potížích se zády či klouby a luxusní pocit měkkého, nadýchaného, heboučkého plyše. Je to báječný mazlící a tulící polštář, který využijí jak ti, kteří jsou osamělí a, tak jako my všichni ostatní, potřebují pocit objetí od někoho blízkého, tak ti, kteří svého mazlíka doma mají. Jednoduše jej pohodlně obejměte a dopřejte si mazlivý pocit, ať už odpočíváte, nebo se chystáte k spánku. A výsledek? Vám je krásně a kromě toho děláte něco i pro své zdraví.

Další využití mazlícího polštáře MAZLÍK Comfort najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Mazlící polštář MAZLÍK Comfort - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

Rozměry: 140 x 68 x 17 cm

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgMazlící polštář MAZLÍK Comfort  je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

Polštáře lze prát do teploty 40°C.

Snímatelný potah mazlícího polštáře MAZLÍK Comfort  je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše

Složení: 100% micropolyester

Plys.jpg

Údržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlitPodrobný popis mazlícího polštáře MAZLÍK Comfort

MAZLÍK Comfort, geniální výtvor odborníků na fyzické a psychické zdraví, je fantastický společník pro volné víkendové dny i každodenní chvíle relaxace, odpočinku, čerpání nové energie. Je zdrojem toho, co každý člověk, bez ohledu na to, jestli jde o něžnou dívku či ženu nebo tvrdého a ostrého muže, potřebuje. Zdrojem příjemné pohody, hřejivého a objímajícího dotyku, něhy, harmonie, klidu a radosti. Zdrojem měkkého a něžného přitulení, zahřátí na těle i na duši, pohlazení. Tichým, mlčenlivým společníkem, který se k vám přitulí, zahřeje vás, potěší vaše tělo a duši svým luxusním nadýchaným, jemným a hebkým povrchem, ulehčí vám v těžkých chvílích, potěší vás kdykoli to potřebujete. Pomazlete se s ním, kdykoli na to máte chuť, a zkrášlete si s ním život za jakýchkoli okolností. Čeká jen na to, aby se s vámi pomazlil, ať už na gauči v obýváku při relaxaci, na posteli v ložnici v noci, během hraní či mazlení s dětmi, ale také při tak běžných každodenních činnostech jako koukání na televizi, čtení či prosté a jednoduché lenošení a relaxování. Vždyť nejen o práci je život. A když se vám stane, že váš skutečný mazlík odjede třeba na služební cestu, potěšíte se s naším MAZLÍKEM, který vám dá zapomenout na to, že usínáte sám či sama. Je totiž milý, příjemný, něžný, má charisma, je měkoučký, jemný a pohodlný a má vás rád. Zahřeje vás a můžete se o něj opřít, což v životě tak často potřebujeme.

MAZLÍK Comfort však není pouze pro mazlení. MAZLÍK Comfort také pomáhá. Vám a všem členům vaší rodiny.
Zajišťuje vám totiž nejen teplo, něhu a pohodu, ale i početné zdravotní bonusy, zvyšující kvalitu vašeho života. Během odpočinku či spánku vám totiž zajistí zdravou, přirozenou polohu, díky které zmírníte, anebo účinně předejdete takovým problémům, jako jsou bolesti zad a problémy s páteří, ztuhlý krk a křeče šíjových a trapézových svalů. Bude se pečlivě starat také o vaše klouby, a to tím, že sníží tlak na zátěžové body v těchto partiích, takže téměř okamžitě pocítíte úlevu od kloubních potíží. MAZLÍK Comfort nezapomíná ani na těhotné ženy, kterým pomáhá jako opora pro bříšku při spánku na boku, což je poloha, kterou lékaři doporučují všem ženám ve druhém trimestru těhotenství. Je rovněž vynikajícím prostředkem tlumení menstruačních bolestí, a to tím, že zmirňuje tlak na orgány malé pánve, když žena leží na boku s pokrčenými nohami a opírá se o MAZLÍKA.

Polštář MAZLÍK Comfort je plněný vysoce kvalitním dutým vláknem. Je měkký a zároveň pevný, nedeformuje se a uchovává si své vlastnosti po celou dobu životnosti. Doplňuje ji luxusní hebký plyšový potah, který celou řadu blahodárných účinků polštáře rozšiřuje o jemnou, účinnou péči o vaši pleť. Těšte se se svým MAZLÍKEM každý den, dopřejte si jeho sladké a pohodové mazlení a kromě pocitu harmonie a krásy prospějete i svému zdraví.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána