Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Mazlící a kojící polštář SWEETHEART Comfort - a9ca0f743143842d623af4dd4303ac47.jpg
Mazlící a kojící polštář SWEETHEART Comfort - polstare mazlici a tulici polstar sweetheart comfort maminka eva 02Mazlící a kojící polštář SWEETHEART Comfort - polstare mazlici a tulici polstar sweetheart comfort miminka deti 01Mazlící a kojící polštář SWEETHEART Comfort - polstare mazlici a tulici polstar sweetheart comfort produkty 01

Mazlící polštář SWEETHEART Comfort

Akční

Užijte si heboučkosti, přítulnosti, mazlivosti a radosti z dotyku plyše. Slastný pocit uvolnění a bezpečí ve chvílích odpočinku a spánku – to je plyšový mazlící polštář Sweetheart pro celou rodinu, od miminek po seniory. Dopřejte si hýčkání, pocit harmonie a příjemnou oporu celému tělu.

1 599 Kč

2 199 KčSWEETHEART Comfort, podlouhlý polštář ve tvaru písmene C, je nejen nesmírně příjemná pomůcka z té nejjemnější látky – plyše – pro všechny členy rodiny, ale vyznačuje se také pozitivními účinky na zmírňování rozšířených zdravotních problémů, jakými jsou bolesti zad či kloubní obtíže. Potěší se s ním celá rodina – miminka i malé děti, maminky i tatínkové, senioři. Využívejte jej každý den pro relaxaci, spánek, při čtení či sledování televize, mazlení či dovádění s dětmi a nechte se potěšit exkluzivním pocitem uvolnění, pohodlí a harmonie. 

Další využití mazlícího polštáře SWEETHEART Comfort najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Mazlící polštář SWEETHEART Comfort - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

Rozměry: 130 x 70 x 18 cm

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgMazlící polštář SWEETHEART Comfort  je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

polstare-kojici-polstar-vypln.jpg

Polštáře lze prát až do teploty 95°C.
Praní při vysoký teplotách účinně zničí veškeré škodlivé alergeny a zaručí dokonalou čistotu

Snímatelný potah mazlícího polštáře SWEETHEART Comfort  je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše

Složení: 100% micropolyester

Plys.jpg

Údržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlitPodrobný popis mazlícího polštáře SWEETHEART Comfort

Mazlící polštář Sweetheart si zamilují všichni, kdo si chtějí po práci či momentech fyzického nebo psychického vypětí dopřát slastný pocit uvolnění, pohody a bezpečí. Jeho hlavním úkolem je hýčkat vás, přinést vám pocit harmonie a bezpečí, a to bez ohledu na váš věk. Zbožňují jej děti, dospělí i senioři. Jeho podlouhlý design ve tvaru písmene C poskytuje báječnou oporu celému vašemu tělu a ukolébá vaši psychiku výjimečným pocitem klidu a bezpečí, který je v dnešní hektické době balzámem na duši dětí i dospělých. Sweetheart můžete používat téměř všude, hodí se a dokonale se vyjímá na pohovce, v posteli, na podlaze, ale třeba i při vyhřátém letním odpočinku na dece na zahradě. Ať už jej využijete při relaxaci, spánku, čtení, sledování televize či hraní, dovádění a mazlení s vašimi ratolestmi, vždy vám poskytne mimořádný pocit pohody, uvolnění a pohodlí. Nevšední požitek přináší všem spáčům, kteří dávají přednost spaní na boku. Obzvláště si jej pochvalují těhotné ženy, jimž je už od druhého trimestru poloha na boku doporučována jako nejlepší pro zdravý vývoj plodu. Sweetheart představuje pohodlnou oporu pro bříško a ulevuje tak od napětí a nepříjemných stavů, které tak často doprovázejí těhotenství.

Pocity pohody, uvolnění a bezpečí nejsou však jediným benefitem polštáře Sweetheart. Nesporné jsou také jeho pozitivní účinky na zmírňování zdravotních problémů, jako jsou akutní či chronické bolesti různých partií zad anebo kloubní obtíže. Díky polštáři Sweetheart spočívají vaše hlava, páteř a dolní končetiny při poloze na boku v rovině a mají oporu ve všech místech. Nezatěžují se tak nerovnoměrně jednotlivé partie těla, vaše tělesná hmotnost se rozloží po celé ploše, a tudíž nedochází k přetěžování ani deformaci páteře. Sweetheart vám také uvolní svaly podél celé páteře, poskytne oporu páteři krční a zmirňuje bolesti páteře bederní.

Sweetheart je také vysoce prospěšný v souvislosti s eliminací bolesti kyčelních kloubů. Jeho umístění mezi stehny a koleny snižuje tlak na zátěžové body v oblasti kyčlí a pomáhá tak lidem trpícím artritidou či dalšími kloubními obtížemi ulevit od akutních bolestí. Hebký plyš, z něhož je polštář vyroben, navíc nenápadně a jemně přirozeným způsobem pečuje o vaši pleť.

Samostatnou kapitolou účinků polštáře Sweetheart je jeho působení na zmírnění menstruačních bolestí. Poloha s pokrčenýma nohama snižuje tlak na orgány malé pánve a efektivně tak ulevuje od těchto problémů.

Jak je z popisu blahodárných účinků polštáře Sweetheart patrno, radost a pohodu přináší skutečně celé rodině, od těhotných žen a kojících matek, přes maminky s malými dětmi a jejich ratolesti, až po seniory, lidi s bolestmi zad a kloubními problémy a všechny, kdo rádi spí a odpočívají na boku. Dopřejte si s ním vydatný a zdravý spánek a užijte si psychickou pohodu, harmonii, hlubokou relaxaci a příjemný pocit klidu a bezpečný, který vám dennodenně přinese.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána