Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Mazlící a kojící polštář TULÍTKO Comfort - polstare-polstar-kojici-mazlici-rodina-pohoda-maminka-eva-dieta7.JPG
Mazlící a kojící polštář TULÍTKO Comfort - Tulitko Comfort 1

Mazlící polštář TULÍTKO Comfort

Akční

Pojmenování tohoto hebkého, mazlícího polštáře mluví za vše. Podíváte se na něj a jiné jméno vás ani nenapadne. Tulítko je prostě tulítko, ať si sednete či lehnete, ať jste doma či v hotelovém pokoji na služební cestě – přivine se k vám, obklopí vás svým luxusním nadýchaným povrchem a hřeje vás na těle i na duši.

1 490 Kč

1 790 KčMazlící polštář TULÍTKO Comfort je určeno každému, kdo se rád mazlí, tulí, muchlá… Je synonymem pro hřejivý, nadýchaný dotek, objetí, pohodlí, oporu. Poslouží maminkám i tátům k mazlení s dětmi, ve chvílích oddychu, jako hřejivý přítel po mrazivém a únavném dni, jako opora těla při sezení, ležení, čtení, dokonce i třeba při práci na počítači, jednoduše vás potěší při všem, na co si jen vzpomenete. Jistě vás také potěší, že kromě pocitů harmonie a klidu, které u vás vyvolává, Tulítko také prospívá k lepšímu zdravotnímu stavu vašich kloubů a páteře.  

Další využití mazlícího polštáře TULÍTKO Comfort najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Mazlící polštář TULÍTKO Comfort - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

Rozměry: 110 x 60 x 20 cm

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgMazlící polštář TULÍTKO Comfort  je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

polstare-kojici-polstar-vypln.jpg

Polštáře lze prát až do teploty 95°C.
Praní při vysoký teplotách účinně zničí veškeré škodlivé alergeny a zaručí dokonalou čistotu

Snímatelný potah mazlícího polštáře TULÍTKO Comfort  je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše

Složení: 100% micropolyester

Plys.jpg

Údržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlitPodrobný popis mazlícího polštáře TULÍTKO Comfort

Kdo by se rád nepřitulil… Žena či muž, dospělý či dítě, teenager či senior, všichni občas potřebujeme teplo někoho blízkého, přitulení, pohlazení.

Pro ty, kdo nemají možnost přitulit se k někomu blízkému vždy, kdy na to mají chuť, jsme vymysleli a vyrobili Tulítko – hřejivého a nadýchaného přítele, který vás obejme, pohladí svým jemným, luxusním potahem, zahřeje. Není důležité, sedíte-li nebo ležíte, naše Tulítko je vám vždy věrné, přivine se k vám celou plochou a přinese vám pocit harmonie, klidu a pohody. Osvěží vás, přijdete-li domů večer unaven či unavená, zahřeje po mrazivém a úmorném dni, potěší vás a přispěje ke klidu a míru na těle i na duši.

Tulítko vám však pomůže i v jiných oblastech. Jako všechny produkty v naší kolekci má také významné zdravotní zaměření. Přesto, že je hebké a měkoučké, je také neobyčejně pevné a slouží jako dokonalá opora vašemu tělu při sezení, ležení, čtení, dokonce i třeba při práci na počítači. Pyšní se taky vynikajícími pozitivními účinky na předcházení potenciálním zdravotním problémům jako chronické nebo akutní bolesti zad anebo kloubní obtíže, anebo zmírňování již stávajících. Když si lebedíte v objetí Tulítka, hlavu, páteř a dolní končetiny máte při poloze na boku v jedné rovině a mají oporu ve všech místech. Díky Tulítku se tak nerovnoměrně nezatěžují jednotlivé partie těla, vaše tělesná hmotnost se rozloží po celé ploše, a tudíž nedochází k přetěžování ani deformaci páteře. Jako luxusní dárek vám Tulítko přinese uvolnění svalů podél celé páteře, poskytne oporu páteři krční a zmirňuje bolesti páteře bederní.

Tajemstvím pozitivních účinků a blahodárných vlivů Tulítka na vaše zdraví je duté vlákno té nejlepší kvality, jímž je polštář plněn. Jeho velkou předností je měkkost a zároveň pevnost, na rozdíl od srovnatelných výrobků se věkem nedeformuje a své kvality si uchovává po celou dobu životnosti. Ještě luxusnější charakter Tulítku dodává přepychově hebký plyšový potah, který jemně a velmi nenápadně hladí vaši pokožku.  Tulítko je zkrátka synonymem pro hřejivý, nadýchaný dotek, pohlazení, objetí, pohodlí, oporu, harmonii a klid.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána