Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Rada lékaře: Po operaci používejte klínový polštář

Rada lékaře: Po operaci používejte klínový polštář

Tyto produkty se používají u několika plastických zákroků, jako jsou operace obličeje, např. operace nosu, blefaroplastika (operace víček), operace čelistí, zdvihnutí obočí, peeling, dermabraze; jiných chirurgických zákroků, jako je implantace vlasů, zvětšení prsou, zmenšení prsou, zvětšení zadečku, liposukce, abdominoplastika (plastická operace břicha), laserová depilace chloupků a jiných kosmetických chirurgických zákroků, kde snižují nepohodlí a urychlují proces hojení.

Česká Miss Eliška Bučková doporučuje

Pooperační fáze hraje pro dosažení požadovaných výsledků jakéhokoli chirurgického zákroku důležitou úlohu. Přísné dodržování pokynů a doporučení plastického chirurga není jen prospěšná rada, ale je povinné.

TIP:

Magic 8plus | Sweet Mountain | Body Line

Před operací musíte zajistit několik věcí, abyste měli vše připraveno pro svůj návrat domů, do práce nebo do školy. A jednou z těchto věcí je obstarání si všech potřebných pomůcek, abyste zklidnili a obnovili ošetřené oblasti.

Mezi věci, které budete potřebovat k zotavení po plastické operaci patří i klínový polštář, který splňuje všechny požadavky na vynikající klínový polštář pro rekonvalescenci po operacích.

Až se z operace zotavíte, určitě budete dále rádi klínový polštář používat.

Produkty Medical Comfort pro relaxaci a rekonvalescenciOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána