Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Radost ze čtení...

Radost ze čtení...

Radost ze čtení…samozřejmě na klínovém polštáři pro čtení.


Čtení je pro mnoho lidí různého věku maximální radost. Tuto radost může narušit zdánlivě nedůležitá příčina jakou je poloha. Nemáme na mysli techniky čtení a porozumění, ale to, že poloha těla při čtení může ovlivňovat vaši pozornost při čtení a fyzický stav.

medical-comfort-magic8-plus-1.jpg

Polštář Magic 8plus

Většina lidí si ráda čte v posteli nebo ve velkém křesle kvůli jejich pohodlí a útulnosti. Někteří lidé si dokonce myslí, že čtení je dobrý způsob jak usnout. Ve skutečnosti to mnohým pomáhá, pokud se jedná o knihu nebo časopis, které se netýkají pracovních záležitostí - ne čtení z notebooku, ale čtení s jemným osvětlením a pohodlnou oporou zad.


Čtení v posteli může škodit, pokud v posteli čtete v nepohodlné poloze, namáháte zrak nebo krční svaly a za těchto podmínek usnete – což je ještě horší, pokud nosíte brýle. Mohli byste si je rozbít! –  a další den byste byli mrzutí.


Nebylo by tedy lepší mít dobrou oporu horní části těla, abyste se v případě, že usnete při čtení v posteli, probudili v pohodlné a neškodné poloze?


Klínový polštář je polštář na čtení, který čtenáři poskytuje bezpečný a pohodlný sklon hlavy, krku a zad, díky moderní přizpůsobivosti paměťové pěny si udržuje tvar a objem pro jednotnou výšku, jednoduše nesrovnatelný s ostatními polštáři na čtení.

medical_comfort_sweet_mountain_4.JPG

Podložka Magic 8plus, Klín Sweet Mountain

Tento klínový polštář na čtení do postele je lehký a přenosný. Můžete ho přenášet po domě a číst, kdekoli, kde chcete. Přizpůsobuje se jakémukoli povrchu, takže ho můžete používat při sledování televize v posteli nebo na pohovce, nebo na bezpečné zdřímnutí po obědě (sklon brání obsahu žaludku vstupovat do jícnu, takže je výborný pro osoby s problémy žaludku nebo dýcháním.


Užívejte si čtení na zdravém a pohodlném klínovém polštáři, který poskytuje maximální odpočinek. Pociťte jedinečnou oporu, kterou vám může nabídnout jen paměťová pěna. Sami se přesvědčte, jak tento klínový polštář získává křivky vašeho těla a okamžitě se vrací do svého původního klínového tvaru. Dopřejte si víc hodin vzrušujícího čtení, přidejte si luxusní polštář na spaní do ložnice a získejte z tohoto báječného polštáře další zdravotní výhody.Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána