Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Sladké sny s paměťovým polštářem

Sladké sny s paměťovým polštářem

Spánková apnoe nebo nebo bolest krku? Za vším může stát nekvalitní polštář. Polštáře jsou více než jen zboží a přepych ložního textilu. Jsou to i spánkové pomůcky, které by měly být navrhovány podle ergonomických, bezpečnostních, zdravotnických a hypoalergenních norem.

Průměrné polštáře na trhu nejsou kvůli své výplni, kterou obvykle tvoří polyester, prachové peří, peří nebo jejich kombinace, vyrobeny tak, aby vydržely po celý život. Dalším důvodem, proč byste měli svůj polštář obnovit, je hygiena. Máte představu, co všechno váš polštář za celou tu dobu uskladní? Polštáře skutečně ve svých vláknech zachycují částice vlasů a pokožky, prachu, roztoče, zápachy atd.

Polštáře dále ztrácejí časem svůj tvar a jejich opětovné naplnění moc nezmění, protože bude stát stejně jako zakoupení nových. Nebylo by proto lepší místo produkování zbytečného odpadu investovat do úplně nového polštáře vyrobeného ze zdravého a čistého materiálu?

Eliška Bučková doporučuje

Protože paměťovou pěnu vynalezla NASA, objevil se tak i nový způsob spaní. Když své tělo uložíte na paměťovou pěnu, budete cítit, že se polštář vašim tělesným teplem zaktivoval a dokonale se přizpůsobuje křivkám těla, jak se pohybujete – čím je teplejší, tím více kopíruje tělo – a udržuje ho srovnané podél celé míchy nehledě na to, v jaké poloze odpočíváte.

Jakmile se z polštáře zdvihnete, vidíte stopu, kterou na polštáři tělo zanechalo a jak se polštář postupně vrací do svého původního tvaru.

Paměťová pěna je pomletá, aby vyhovovala nejvyšším požadavkům na kvalitu náplně pro polštáře. Malé pomleté kousky paměťové pěny se lépe přizpůsobují křivkám těla a aktivují se mnohem rychleji než celý kus paměťové pěny. Určitým způsobem brání shromažďování alergenů, které se obvykle zachycují u průměrných polštářů, což je velká pomoc pro osoby trpící alergiemi.

TIP:

Sweet Dream | Genius | Anatomic | Anatomic 500

Paměťové pěnové polštáře se vyrábějí v mnoha ergonomických tvarech, ale ty mnohé spící osoby neoslovují a někteří si odmítají na ně zvyknout. Z tohoto důvodu má pohodlný uklidňující paměťový polštář jednoduchý a klasický tvar, který většina lidí zná, takže přechod ze starého na nový polštář bude mnohem snadnější. Navíc se bude výborně hodit k jakémukoli ložnímu vybavení, které máte.

Díky pružnosti pomleté paměťové pěny se může polštář snadno zmáčknout, aniž by utrpěl během přepravy jakoukoli škodu. Jak vidíte, tento polštář je kromě toho, že poskytuje vynikající oporu, velmi užitečný a pohodlný. Proč ještě spíte nepohodlně?

Medical Comfort doporučuje pro zdravý spánekOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána