Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Všechny přínosy klínového polštáře pro Vaše zdraví

Všechny přínosy klínového polštáře pro Vaše zdraví

Mnozí lidé u nás trpí různými fyzickými stavy, které jsou způsobeny spaním v nesprávné poloze anebo používáním nevhodné podpory při spaní. Mnohé z těchto potíží vznikají kvůli tomu, že přehlížejí důležitost výběru dobrého klínového polštáře a následky jeho nesprávného použití. 

Stejně tak si lidé moc nepomáhají a dělají mnoho nesprávných kroků, které mají tendenci nejdříve napadat jejich zažívací systém.

Kyselý reflux je chronické onemocnění trávicího traktu známé i pod zkratkou GERD, při kterém jsou kyselé šťávy žaludky pumpovány do jícnu, kde poškozují jeho výstelku a způsobují velký zánět. 

Klínový polštář Medical Comfort SLEEP HARMONY proti refluxu a pálení žáhy

Chrápání je obtěžující porucha spánku a dýchání, která postihuje muže i ženy. Zplošťuje naše dýchací cesty a způsobuje vibrace na čípku v ústech a měkkém patře, které vydává rušivý zvuk. Když své tělo nakloníte pomocí klínového polštáře, vaše dýchací cesty se odblokují a uvolní tlak na krk, čímž se dosáhne klidnějšího spánku.

Křečové žíly neboli cévní abnormalita dolních končetin jsou běžný problém oběhového systému, který se vyskytuje většinou u žen všech věkových kategorií, a také u některých mužů. Jedná se o oteklé cévy, které se zejména na nohách zduřují na povrch kůže, způsobují velké bolesti a zhoršují se během těhotenství. Tomuto stavu můžete pomocí klínového polštáře předcházet. Tento podpůrný polštář pod nohy vaše končetiny nadzdvihne, aby se umožnil volný oběh krve cévami nohou, zatímco ležíte.

Pokud jste podstoupili chirurgický zákrok, je normální, že musíte zastavit otok, bušení, napětí svalů, tlak a velkou bolest v oblasti, kde jste byli operováni a v celém těle. K tomu vám může pomoci snížit tyto potíže, uvolnit tělo vhodný úhel klínového polštáře s paměťovou pěnou, který snižuje otok a napětí svalů a namáhání.

Doporučuje se na:

- zvýšení, snížení nebo zdvihnutí hrudníku

- obličejové chirurgické zákroky: face lift, plastiku nosu, operace očních víček, dermabrazi, chemický peeling, obnovu povrchu kůže laserem

- tělesné operace: liposukci a abdominoplastiky (záhyby břicha), c sekci a bodylifting

- chirurgické zákroky na trávicím ústrojí: zpětný tok kyselých šťáv, požití kyselin a operace kýly

- ostatní: uvolnění tlaku, uvolnění po operaci, komfort při dýchání a oteklé nohy

Klín COMFORT SLEEP pro pohodlný spánek a relaxaci

Vzhledem k tomu, co vše bylo uvedeno výše, můžeme říct, že klínový polštář je jeden z nejkomplexnějších terapeutických polštářů na trhu a spíše než jen pěnový klínový polštář je to zdravotní pomůcka pro každého, aby se mohl vyrovnat s příznaky a vedlejšími účinky mnoha onemocnění a navíc jim předcházet. Chcete-li se o tomto vynikajícím produktu dozvědět více, klikněte na odkaz klínový polštář.

Dolů s refluxem kyselin, je tu klínový polštář SLEEP HARMONY

Obvykle se zaměňuje za pálení žáhy a ve skutečnosti je příznakem refluxu kysil, ke kterému dochází obvykle po jídle. Reflux kyselin se stává klinickým stavem, když kyselina způsobí vážné poškození jícnu. Dalšími následky refluxu kyselin jsou kažení zubů, poškození hlasivek a kontaminace dutin, což může vést k astmatickým onemocněním.

Existuje i určitá záměna s hiátovou hernií, což je posunutí žaludku otvorem (horní části žaludku) do hrudníku. Tento stav se časem zhoršuje. Hiátová hernie a reflux kyselin však spolu nemusejí souviset.

Další symptomy refluxu kyselin spolu s pálením žáhy, což je pocit pálení za hrudní kostí, jsou potíže s polykáním a zpětné vracení kyselého obsahu žaludku do úst.

Reflux kyselin neboli refluxní gastroezofageální onemocnění (GERD), jak se také nazývá, vzniká kvůli přechodnému uvolnění svěrače neboli dolní části jícnu, což umožňuje vstup jídla a šťáv do jícnu.

Protože se jedná o onemocnění způsobené příjmem potravin a nápojů s vysokým obsahem kyselin, prvním doporučením lékaře bude vyhýbat se pokud možno těmto druhům potravin a nápojů, nelehat si po jídle, nenosit těsné oblečení a neprovádět zátěžové činností jako je ohýbání, a spát na klínovém polštáři Sleep Harmony, který vám nadzdvihne hlavu, ramena a hrudník, aby mohla působit gravitace a bránit tak vstupu toku kyselin do jícnu a přítomnosti kyselé chuti a pálení žáhy v ústech, když se další den probudíte.  

Pro refluxu kyselin bohužel neexistuje žádná konečná léčba, takže záleží na vaší péči a vytrvalosti v dodržování doporučení lékaře proti prevenci pálení žáhy, což jsou v zásadě změny životního stylu, a zejména výživových návyků. Invazivní léčba refluxu kyselin zahrnuje operaci refluxu kyselin nebo chirurgické zmenšení velikosti fundu žaludku a užívání inhibitorů protonové pumpy (PPI) na blokování kyselých šťáv.

TIP:

Comfort Sleep | Sleep Harmony

Používání klínových polštářů Medical Comfort je to, co gastroenterologové nazývají „poziční terapie“, která se používá na snížení příznaků refluxu kyselin, který je v noci obvykle akutní. Podle této terapie je třeba zdvihnout horní část těla, a nejen hlavu. Přestože si na tuto novou spací polohu budete těžko zvykat, budete každé ráno odměněni snížením příznaků refluxu kyselin a pocitem v ústech bez kyselosti.

Luxusní komfortní klínový polštář Sleep Harmony má dokonalý sklon, který vám pomůže vyrovnat se s příznaky refluxu kyselin. Má zvláštní horní výstelku na podložení hlavy a krku, aby se zabránilo případnému sklouznutí. Klín a horní podložka jsou naplněny moderní paměťovou pěnou, která se přesně přizpůsobuje křivkám vaší horní části těla a na rozdíl od většiny zcela plochých polštářů proti refluxu kyselin, do jejichž středu se propadnete, bude vaše tělo podporovat a bude uvolňovat vaše ramena a paže, aby si v průběhu spánku udržovaly pohodlnou výšku. Vstupte na tuto stránku a získejte tento vynikající polštář proti refluxu kyselin.Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána