Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - 126050e098be3c844431015b454b66b3.jpg
Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - anatomicky relaxacni polstar 500 z pametove peny eliska buckova memory foam effectRelaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 01Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 06Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort modelka maminka eva 01

Relaxační polštář KAUAI Comfort

Akční

Polštář Kauai Comfort je náš nejpopulárnější produkt. Jedná se o anatomický zdravotní polštář vyrobený z inteligentní paměťové pěny Medical, který zajišťuje naprosté uvolnění napjatých krčních svalů a poskytuje komfortní podporu krční páteře a hlavy. Pro všechny milovníky měkkých materiálů a hřejivého plyše přinášíme polštář Kauai Comfort.

899 Kč

2 282 Kčpolstar-kauai-medical-comfort.jpg

Dovolená pro vaši hlavu a krk – to je polštář Kauai Comfort

Kauai je jeden z ostrovů tvořících havajské souostroví.

To však není jediný důvod, proč jsme se takto rozhodli pojmenovat jeden z našich nejpopulárnějších produktů.
Slovo „kauai“ pochází z havajštiny a doslova znamená místo za krkem.

Podle legendy věnoval první vládce Havaje ostrov Kauai svému oblíbenému synovi, jehož v dětství rád nosíval na ramenou.

Pro ty z vás, kteří chtějí své ratolesti či svá vnoučata nosit na ramenou, aniž byste u toho pociťovali palčivou bolest z napjatých svalů, je tu vždy připravený relaxační polštář Kauai Comfort, který ihned uvolní váš namožený krk a poskytne dokonalou oporu vaší krční páteři a hlavy.

Dopřejte své šíji opravdickou havaj s anatomickým polštářem Kauai Comfort.

Spolu s polštáři Waikiki Comfort a Olioli Comfort tvoří pětihvězdičkový relaxační set Havaj Comfort, jehož důkladně promyšlený a propracovaný design přináší ten nejlepší odpočinek a uvolnění veškerého svalstva.

Další využití polštáře Kauai najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Anatomický polštář KAUAI Comfort - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgAnatomický polštář KAUAI Comfort je vyrobený z měkoučké paměťové pěny Medical a heboučkého potahu z plyše.

Rozměry: 50 x 33 x 12

Snímatelný potah polštáře KAUAI Comfort je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše.

Složení: 100 % micropolyester

Plys.jpg

Údržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlitRelaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 01Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 03Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 04Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 05Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 06Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort 07Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort modelka maminka eva 02Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort modelka maminka eva 03Relaxační polštář KAUAI …dovolená pro Váš krk a hlavu - polstare mazlici polstar kauai comfort modelka maminka eva 05

Přečtěte si více o relaxačním polštáři Kauai Comfort

Dobrý vydatný a zdravý spánek je nezbytným předpokladem pro lidské zdraví, pohodu a výkonnost. Určitě si i vy vybavíte rána, kdy se z postele zvedáte rozlámaní, unavení, s bolestí krční páteře a zad a s kruhy pod očima, a nejvíce vás zajímá, jak v tomto stavu přežijete den. A bohužel, jak prokázaly průzkumy i lékařské statistiky, poruchami spánku trpí většina lidí.

Máme pro vás ideální řešení: paměťový anatomický polštář Kauai, vyrobený s cílem zajištění absolutně zdravého, a přitom pohodlného a vydatného spánku a odpočinku. Je to obzvlášť pohodlný a měkoučký polštář pro podporu krční páteře a hlavy. Jeho hlavní výhodou je, že se přizpůsobí on vám, a ne vy jemu, a padne pod vaši hlavu a krk jako ulitý. Hlavu a krk udržuje v rovině s páteří a respektuje její přirozené zakřivení, čímž zajišťuje dokonalý spánek. Polštář Kauai nejen napomáhá zmirňování spánkových poruch, bolestí krční páteře a dalších souvisejících potíží, ale funguje také jako prevence takových zdravotních problémů, jakými jsou bolesti hlavy, křeče šíjových a trapézových svalů, ztuhlý krk či spánkové poruchy jako chrápání a výpadky dechu během spánku. Prospívá všem typům spáčů včetně dětí od tří let, obzvláště spáčům na boku a zádech, dále pak těhotným ženám, lidem, které trápí bolesti krční páteře a šíje, migréna, šelest v uších (tinnitus) a další problémy související se zablokovanou krční páteří, dlouhodobě nemocným, ale koneckonců také všem, kteří chtějí spát zdravě a pohodlně.

Mnohým spáčům se nedostává vydatného a odpočinkového spánku kvůli různým sice drobnějším, ale život ztrpčujícím poruchám, mezi kterými je nejběžnější chrápání či výpadky dechu během spánku, tzv. spánkové apnoe. I zde efektivně pomáhá polštář z anatomické pěny Kauai, který vám během spánku zajistí správnou polohu hlavy, a tím udržuje dýchací cesty uvolněné.

Tajemstvím vynikajících účinků polštáře Kauai na zdravý a pohodlný spánek je paměťová pěna Medical, která přesně sleduje linii těla. Vyznačuje se vysokou měkkostí a zároveň pevností a dlouhodobě drží tvar a nedeformuje se, a tudíž udržuje hlavu a krk v rovině s přirozenou křivkou páteře. Výsledkem je jednak pohodlný, příjemný a odpočinkový spánek, a jednak uvolnění svalů podél páteře a snížení problémů jako je bolest a ztuhlost krku. S naším polštářem Kauai se ráno probudíte vyspaní do růžova a odpočati, s úsměvem a chutí vykročit do dalšího dne.

Relaxační polštář Kauai je opravdovou dovolenou pro váš krk a hlavu. Ve spojení s relaxačními polštáři Waikiki a Olioli tvoří pětihvězdičkový relaxační set Havaj, jehož vlastnosti vám připraví takový odpočinek, kvůli němuž byste za jiných okolností museli letět na hodně drahou dovolenou. S naším relaxačním setem nebudete muset platit desítky tisíc korun…a vlastně s ním nebudete muset ani nikam letět. Stačí, když si jej rozložíte doma v obýváku – i tam se dá totiž prožít ta havaj.

Polštář Kauai je k dostání ve dvou potazích – základní polštář je prodáván v potahu, jenž v sobě skrývá aloe vera kapsle, díky čemuž prospívá nejen vaší páteři, ale i kůži a duši. Zakoupíte-li si polštář Kauai ve verzi Comfort, získáte skvělou oporu vaší hlavy a krku, ale i luxusní, heboučký a designově velice atraktivní prvek do vašeho interiéru. Ten bude nejen velice pozorný k vaší šíji, ale zároveň vám poskytne hřejivé pohlazení, které je zejména s blížící se zimou velice kýžené. Není nad to lehnout si po namáhavém dni na poddajnou paměťovou pěnu zabalenou do měkoučkého materiálu – jako byste svou hlavu položili na bříško plyšového medvídka.Související produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána